1. Romantiline violetne

See kuningate meelisvärv toob elegantsi ja külluslikkust igasse magamistuppa. Violetne on  spirituaalsuse ja vaimsuse värv, mis toob hingerahu, lisab ellu killukese müstikat ning inspireerib mediteerima. Sensuaalsesse magamistuppa sobib see toon lausa suurepäraselt!


2. Ühetoonilised aktsendid

Neutraalsete siselahenduste parim eelis on see, et üldilmet saab väheste aktsentidega muuta. Olgu selleks siis viimaste aastate suur lemmik, pehme emerald – või piparmündiroheline, või mõni muu toon tervest vikerkaarevärvilisest skaalast. Uue säravalt värske toailme loomiseks piisab kardinatest + voodipatjade katetest, mõnest vaasist, lambist või linikust laual.

3. Multifunktsionaalsus

           Küllap oli ja on alati selliseid inimesi, kelle jaoks magamistoa funktsioon on 1 ja ainuke: magamine. Aina rohkem  on     aga neid, kes eelistavad magamistuba selleks, et tegeleda seal meeldivate tegevustega, olgu selleks siis  kitarrimäng, lugemine- kirjutamine, käsitöö, midagi kolmandat. Maitsekalt ja oskuslikult kujundatud magamistuba võib muutuda teiseks elutoaks, kus ongi mõnus igasuguste toredate asjadega tegeleda.

           4. Vahva tapeet õiges seinas

Selleks, et uni kiirelt tuleks, peab pilk saama puhata. Aga see-eest ei keela keegi voodipeatsi tagusesse seina panna maailma kõige lahedamat tapeeti! Ja nende lai valik võtab uuemal ajal juba silme eest kirjuks. Selles seinas võib ka kõige ekstravagantsemad soovid rahulikult ellu viia, et iga kord, kui magamistuppa astute, rõõmustada oma julge valiku üle.

     5.   Neutraalsed toonid

Uskusid senimaani, et kõik unenäod on helesinist värvi ja seetõttu peaks seda olema ka magamistuba? Sel aastal      arvavad eksperdid midagi muud. Erksate köökide ja vannitubade kõrval ning must-valge rekordilise võidukäigu kõrval koguvad populaarsust võimalikult mahedad ja tasakaalus magamistoad. Sulle meeldib beež? Väga hea, uuel aastal võid ennast 360 kraadi sellega ümbritseda ning olla vaimustavalt moes.

             6. Klassikaline mööbel

      Moodsa minimalismi ja tärkavate ning kustuvate trendide kõrval on aina populaarsem klassikaliste joontega ajatu mööbel, mille puhul ei pea muretsema, et uuel hooajal tuleb kogu mööbel välja vahetada. Tõeliselt kaunis ja kvaliteetne mööbel sobib alati, ükskõik, kas aastanumbri ees on 1 või 2 või 3.

Rohkem mõnusaid magamistubade sisekujundusideid leiad meie Pinteresti kontolt

15% soodsama hinnaga sisekujundusteenuse saad meie partnerilt  – Mühlbach Interjöörilt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.