2016. aasta on mõnusalt lumiselt alanud ja profid on juba välja hõiganud terve rea selle aasta kuumimaid trende. Meiegi teeme põgusa sissepõike värvide maailma

, et teada saada, millele pööravad sel aastal rõhku värvinüansside mustkunstnikud, kes suudavad anda igale ruumile oma iseloomu ja hingamise.

 

1. Eemale ekraanist

Moodsal, digitaliseerunud ja urbaniseerunud, kaape– ja klikiajastul võib Sinu kodust saada rahupaik, kuhu on imeline põgeneda pealetükkiva neti, nuti ja iti eest. Nii võivad hästi valitud värvitoonid tuua koju tunde, et viibid looduses ja rahus, eemal kärast ja mürast. Värv on just see võimalus luua enda ümber sarnaseid meelelisi aistinguid, mida annab meile ka looduses viibimine. Värvitoonide tumedus-heledus, intensiivsus või soojus loovad tuntava meeleolu. Värvide omavahelisel õigel kombineerimisel saab Sinu kodust lummav, isikupärane kunstiteos.

     2.      Tugevad kontrastid

Viimastel aastatel on taas au sisse tõusnud külaliste võõrustamine ja oma vaba aja veetmine kodus. Kontrastsed ja põnevad värvilahendused muudavad ka kõige tavalisema kodusoleku eraldi elamuseks. Sinu lemmikvärk on roosa? Ära muretse, vaid kombineeri seda türkiissinise ja sidrunikollasega ning naudi vapustavat tulemust. Ühte nüanssi võiks siiski rakendada: mida intensiivsem värvitoon, seda tugevamalt see mõjule pääseb. Erkkollased kapinupud löövad ka hallis ruumis tantsu, fuksiaroosad veiniklaasid ilmestavad terve laua. Tasakaal on tundlikkuse küsimus!

      3.   Luksuslikkus

Meie blogis varemgi mainitud kuld, roosa kuld ja Art Deco stiilimõjutused on kahtlemata valikud, mille puhul igasugune tagasihoidlikkus on liiast. Kui Sul on ilus kodu, siis miks sa peaksid seda häbenema? Nagu kuulus detektiiv Hercule Poirot armastas kunagi peesitada enese tuntuse paistel, võime meiegi sel aastal luksusliku atmosfääriga kodudes rahulolevalt nurru lüüa. Mõnus boonus? Horisontaalsed värvitriibud seintel üleval ja all tekitavad mulje avaramast ja luksuslikumast ruumist. Kuld, korall ja safiir detailides panevad ka neutraalsetes toonides ruumi koheselt särama.

Loomulikult on iga kodu oma inimeste moodi ja mis sobib ning meeldib ühele, jätab teise täiesti külmaks. Ometi on oskuslikult kujundatud kodudel iseäralik võime lisaks oma inimestele ka külalisi ligi meelitada. Kui Sul on sel aastal suur tahtmine oma kodus veedetud aega tõeliselt nautida, siis on hea meeles pidada, et oskuslik siseviimistlus paitab silma ja turgutab südant.
Suurepärase sisekujunduslahenduse aitab leida meie partner Mühlbach Interjöör. Kõigile meie klientidele võimas hinnasoodustus!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.