Alates käesoleva aasta 1. juunist ühendavad Kinnisvaraekspert OÜ ja Staaring Kinnisvarabüroo OÜ oma jõud ja jätkavad edaspidi kinnisvarateenuste pakkumist kaubamärgi Kinnisvaraekspert all.

Ühinemise põhjuseks oli kinnisvaraturu kiire areng ja tihenev konkurents. Mõistlik on liita sarnase teenusevaliku ja ärikultuuriga ettevõtete võimekus ning läbi tekkiva sünergia pakkuda klientidele parimat teenust ja ühtlasi suurendada ka turuosa. Edaspidi teenindab Kinnisvaraekspert kliente Tallinnas Ahtri tn. 6A ja Pärnu mnt. 82 ning Pärnus Kuninga tn. 36 aadressitel. Samuti on esindused Lätis ja Leedus. Kinnisvaraekspert ühendab nüüdsest  rohkem kui 40 eksperti.

Kinnisvaraekspert tegutseb Eestis 1993. aastast alates, pakkudes kinnisvara vahendamise, hindamise, haldamise, investeeringute nõustamise, vara juhtimise, maamõõtmise jm teenuseid. Teenindame ka mitmeid rahvusvahelisi kliente üle Baltikumi olles maailma ühe suurima kinnisvaraketi Cushman & Wakefieldi ametlik esindaja Balti regioonis.

Staaring Kinnisvarabüroo on tegutsenud aastast 1995. Lisaks Tallinna büroole on ettevõttel esindajad USA-s New Yorgis ja Türgis hinnatud puhkepiirkonnas Alanyas.

Täiendav info:

Aivar Roosik
Direktor, juhatuse esimees | Kinnisvaraekspert OÜ
Ahtri 6a | Tallinn, 10151 | Eesti
Tel: +372 626 4250
Mob: +372 510 3367
aivar.roosik@kinnisvaraekspert.ee
https://www.kinnisvaraekspert.ee

 

Peeter Nurm
OÜ Staaring Kinnisvarabüroo
juhatuse liige
kutseline kinnisvaramaakler KKM 151116
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu mnt. 82 – 31, Tallinn 10131
Tel. 6556 544
Mob. 50 28 967
e-post: peeter.nurm@staaring.ee
koduleht: http://www.staaring.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.