Niidupargi õueala liidab elurajooni üheks tervikuks

Niidupargi elurajoonis sai valmis õueala esimene etapp, kus jagub palju põnevust ja nutikaid lahendusi. Õueala toob naabrid kokku ja liidab elurajooni üheks tervikuks. Puhkepinkide ja atraktsioonide planeerimisel on mõeldud igas vanuses elanikele.

Uued ja põnevad atraktsioonid

Niidupargi elurajooni on nüüd pere kõige pisematele paigaldatud mänguväljak, kiiged, liumägi ja liivakast. Samuti leiab õuealalt puhkepingid, kus saab õhtuti lauamänge mängida ja piknikku pidada.
Suurematele lastele ja täiskasvanutele on suurepäraseks ajaveetmisvõimaluseks värskelt paika saanud lauatennise laud ja välijõusaali elemendid.
Valminud on ka esimese etapi haljastus, mille käigus istutati Niidupargi õuealale 200 taime.

Hetkel käib Oja tänava ääres kergliiklustee ehitus, mis saab valmis selle suve keskpaigas.

Rattahoidlad ja elektriautode laadimispunkt

Iga Niidupargi maja juurde on planeeritud katusega rattahoidla, mis kaitseb rattaid vihma eest ja teeb rataste hoiustamise mugavaks.
Kõigi kortermajade parkimisaladele paigaldatakse elektriautode laadimisjaamad, mille kasutamise eest saavad majaelanikud tasuda mugavalt kommunaalarvega. Elektriautot võivad laadida ka külalised, kes saavad laadimise eest tasuda QR-maksega.

Niidupargi õuealal jagub nüüd palju tegevust nii suurtele kui ka pisikestele Niidupargi elanikele. Linnulaul, vahvad atraktsioonid ja haljastus loovad kõik eeldused, et saaksid end siin tunda tõeliselt mugavalt. 🍃

🔗 Kui otsid Pärnus omale uut valgusküllast ja energiasäästlikku kodu, kus oleks hea elada, siis vaata vabu kortereid ⤵️

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.