Peagi läheb käima uue Niidupargi elurajooni ehitus. 6 kortermajast koosnev terviklik elukeskkond on plaanis välja arendada lähiaastatega, ehitustööd algavad juba sel aastal. Esimesed majad valmivad 2022. a.

Niidupargi elurajooni puhul on tegemist ühe suurima tervikliku uusarendusega Pärnu linnas, mis viimastel aastatel ette on võetud. Niidupargisse on oodatud lastega pered, aga ka kõik need, kes väärtustavad uut elukeskkonda, kaasaegseid ja energiasäästlikke kortereid ning kaunist õueala. Niidupargi elurajoonis algab kodu kaugemalt kui korteriuks. Elurajoon on kavas rikkalikult haljastada. Oma koha leiavad seal laste mänguväljakud, jalgrattahoidlad ja puhkealad. Siseõu toob naabrid kokku ja liidab elurajooni üheks tervikuks. Samuti on siit hea minna jooksu- või rattatiirule, sest maaliline Pärnu jõgi ja Jüri Jaansoni terviserada on vaid minutite kaugusel.

Niidupargi korterelamud kerkivad vahetult Niidu pargi kõrvale. Nii saavad tulevased elanikud igapäevaselt tunda rõõmu parkmetsa vahetust lähedusest. Asukoht on hea ka linna mõistes tervikuna. Siit on mugav ühendus kesklinnaga ning lähedal on koolid, lasteaiad ja kauplused.

KINNISVARAEKSPERT koostööpartner AS SA.MET on Pärnusse uusi kodusid arendanud juba enam kui 5 aastat.

„Niidupargi on ka meie jaoks põnev projekt, sest sel korral ei arenda me mitte üksikut maja, vaid tervet linnakut,“ iseloomustab uut elurajooni AS SA.MET juhataja Jaanus Metsa. Kokku leiab Niidupargis omale uue kodu kuni 160 pere. Kõik korterid on reguleeritava vesipõrandaküttega, soojustagastusventilatsiooniga ja kolmekordsete akendega. Niidupargi elanikele on plaanis pakkuda mitmeid nutikaid mugavusi. Näiteks hakkab autoga hoovi sisenemine toimuma nutitelefoniga, majade ümbrusse paigaldatakse valvekaamerad ja välisukse fonolukk on interaktiivne, edastades nii pilti kui ka heli. Asjade mugavaks hoiustamiseks rajatakse esimesele korrusele panipaigad. Viimase korruse korteritesse on võimalik paigaldada kliimaseade. Parkimiskohtadel saab olema elektriautode laadimisjaamade paigaldamise valmidus. Samuti on päevakorras elamurajooni nutipostkastide paigaldamine.

Niidupargi elurajooni arendusega saab tutvuda kodulehel: http://www.niidupargi.ee

Võttes ühendust Kinnisvaraekspert maakleritega otse või läbi kodulehe saab teada anda oma huvist Niidupargi arenduse vastu. Varajasel huvilisel on mitmeid eeliseid – suurem vabadus valida korterite ja siseviimistluspakettide vahel, samuti sujuvam ostuprotsess.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.