2024. aasta oktoobris avab Pärnus, Metsa 26 aadressil uksed uus ja kaasaegne Mai ärimaja, kuhu praeguste plaanide järgi kolib ka Pärnu keskraamatukogu Ranna filiaal. Uute üüripindade vastu on huvi tundnud mitmed Pärnu ettevõtted. Esimese korruse põhirentnikuks saab Tööriistamarket.

3357 m² suurune A-energiaklassi hoone on kolmekorruseline ja vastab kõigile kaasaegsetele nõuetele. Majas on lift, jahutus ja ventilatsioon ning hoone juurde tuleb ligi 70-kohaline parkla.

„Hea meel, et Papiniidu ja Mai piirkond saab taas uut ja kaasaegset hingamist. Aastakümneid tühjalt seisnud krunt Papiniidu ja Metsa tänava nurgal saab lõpuks hoonestatud. Lisaks kolib siia praegu vanas Mai keskuses asuv Pärnu keskraamatukogu filiaal, mis on Mai piirkonna elanike jaoks kahtlemata rõõmustav uudis,“ kommenteerib Kinnisvaraeksperdi esindaja Janno Peterson.

Mai ärimaja on projekteerinud AB Luhse & Tuhal. Ehitaja lõppvalik toimub lähinädalatel. Üürikontseptsiooni paikapanekul oli kaasatud Kinnisvaraekspert.

„Vaadates tänast seisu ärikinnisvaraturul, näeme, et paljud Pärnu äripinnad on ajale jalgu jäänud,“ ütleb Janno Peterson. „Pärnu ettevõtjad otsivad kaasaegsemaid ruume, et oma töötajatele paremaid töötingimusi võimaldada. Lisaks on oluline autode parkimisvõimalus. Mai ärimaja eelis on kindlasti see, et lisaks tänapäevastele ruumidele tuleb siia suur parkla,“ toob Peterson välja.

Ärimaja teisele korrusele on planeeritud ka väliterrass, kuhu pääseb osadest büroodest. Samuti on väliterrassile ligipääs raamatukogust. „Mai ärimaja suurimaks rentnikuks saab Tööriistamarket. Lisaks on meil veel huvilisi, kes lähipiirkonnast oma kontori plaanivad siia kolida,“ sõnab Peterson.

Mai ärimaja arendajaks on AS Tiigi Keskus, kes haldab ja arendab ärikinnisvara üle Eesti, sh Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Paides. Tiigi Keskuse viimane suurem projekt oli Tartus Lõunakeskuse vahetus läheduses asuvate Vinkli 2 ja Vinkli 4 kaubandus- ja laopindade rajamine, mis tänaseks on rentnikele üle antud.

Mai ärimaja arendusprojekt hõlmab nii ärimaja ja parkla ehitamist, kommunikatsioonide rajamist kui ka haljastust. „Uue ärimaja eeldatav valmimistähtaeg on 2024. aasta oktoobri lõpp. Planeeritav investeering Metsa 26 arendusprojekti on ca 4,5 miljonit eurot,“ sõnab AS Tiigi Keskus esindaja Alar Põldmaa.

Lisaks Tööriistamarketile ja Ranna raamatukogule tulevad Mai ärimajja kontorid ja üüripinnad erinevas suuruses ettevõtetele. Üüripindade kohta uuri lisa Kinnisvaraeksperdilt. Vaata lisaks: https://kinnisvaraekspert.ee/uusarendused/metsa26/

Lisainfo ja kontakt:

OÜ Kinnisvaraekspert Pärnu:
Janno Peterson
janno.peterson@kinnisvaraekspert.ee
505 8832

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.