ID 154279
kinnisvaraekspert.ee/objektid/154279
Ruume 2
Üldpind 145 m2
Valmidus valmis
Ehitusaasta 2018
Korrus 1/5
Hoone materjal kivi
Hind 2 317 € +km
Ruutmeetri hind 15.98 €

Asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

Lisaandmed

signalisatsioon, konditsioneer, elekter, lift, internet, koosolekuruum, sundventilatsioon, vesi, avatud köök, kõrged laed, tsentraalne vesi, ühistransport, gaasiküte

Lisainfo

Üürile anda 145m2 väga hea nähtavusega, panoraamakendega, valgusküllane, I korruse äripind Flora ärikvartali uusimas C- hoones, vahetult Kristiine Keskuse lähedal!

Üüritaval pinnal on 2 ruumi, millest 1 on kas suur avatud kaubanduspind või avar büroopind, teine kas laopind või koosolekute ruum, privaatne tualetruum, avatud kööginurk. Äripinna planeering lisatud galeriisse. Antud äripind sobib väga hästi kaubanduspinnaks.
Äripind on varustatud kaasaegsete tehnoloogiliste lahenduste ning kommunikatsioonidega. Hoones on elektrooniline valve.

Flora Maja külalistele on kinnistul parkimine kuni 30min tasuta, kui registreerida ennast parkimisliideses.

Tulika tänav 19 C hoone jääb mõneminutilise autosõidu kaugusele südalinnast. Vabaduse väljak asub 1,5 km kaugusel.

Hoone läheduses 100-200m paiknevad mitmed bussi- ja trollipeatused tänu millele on hea ligipääs garanteeritud ka jalgsiliiklejatele.

Flora Maja läheduses on palju lõunatamiseks sobivaid söögikohti, sealhulgas Kristiine Keskus, kuhu on vaid paar minutit jalutamist.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud, lepingu sõlmimisel tasutav tagatisraha ja käibemaks.

Fassaadile on võimalik paigaldada ettevõtte reklaam mis on suurepärane reklaamiväljund!

Meil on pakkuda vabu üüripindu ka Flora Maja A ja B korpuses millega saab tutvuda meie kodulehel https://www.kinnisvaraekspert.ee

Antud pakkumine on Teile vahendustasuta!

Olete oodatud ruumidega tutvuma!

Väärika ajaloo ja hea auraga ärikvartal
Flora Maja on pika ajaloo ning hea auraga ärikvartal. Ajaloolised tehasehooned A ja B said 2018 aastal endale uue väärika naabri hoone C kus antud büroopind asub.

Flora Maja asub tiheda liiklusega Kristiine liiklussõlme kõrval. Seepärast on Flora Maja alati olnud populaarne nii büroo-, teenindus- kui kaubanduspindu vajavate ettevõtete seas.

Asukoha eelised:

- Südalinn ja teised linnaosad kergesti ligipääsetavad.
- Ümbruses palju teenuseid.
- Mugav ligipääs ka bussi, trolli ja rongiga.
- Parkimine ärikvartali sisehoovis.


****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield. Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Meelis Päeren
kutseline maakler, tase 5, äripinnad, lepinguline partner.
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 61822
Tallinn