19.09.2018

Pärnus Oja 118 korterelamus peeti sarikapidu

  Oja 118 on kerkimas uus, kaasaegne ja praktiline korterelamu, mis on arendajale AS Sa.Met teine järjestikune arendusprojekt, mis on suunatud just kohalikule ostjaskonnale. 3076 m² netopinnaga Oja 118 kortermajal on 6 korrust, seal hakkab paiknema 59 1-4toalist korterit, millede pind jääb vahemikku 25 – 78 m², kuhu lisandub veel rõdu (5,5 m² – 9 … Continue reading “Pärnus Oja 118 korterelamus peeti sarikapidu”

03.07.2018

Pärnu rannarajoonis sai nurgakivi uue Valgre elamurajooni esikmaja Tiiru 5

Pärnu rannarajoonis sai nurgakivi uue Valgre elamurajooni esikmaja Tiiru 5. Esmaspäeval, 25. juunil arendate, ehitajate, külaliste ja Pärnu linnapea Romek Kosenkraniuse osavõtul pidulikult nurgakivi saanud elamurajoonis hakkab tulevikus paikema viis 7-9 kordset kortermaja kuni 300 korteriga. Suurettevõtjate Jaan Pillesaare ning Peter Ingmani osalusega ettevõte Valgre Residence omandas kinnistud 2017 aastal ning esimene 44 korteriga korterelamu … Continue reading “Pärnu rannarajoonis sai nurgakivi uue Valgre elamurajooni esikmaja Tiiru 5”

15.06.2018

Kinnisvaraekspert tähistas teisipäeval 12. juunil ettevõtte 25-aastast sünnipäeva koos oma uue kontori avamisega Martensi majas Pärnus.

Kinnisvaraekspert tähistas teisipäeval 12. juunil ettevõtte 25-aastast sünnipäeva koos oma uue kontori avamisega Martensi majas. Pärnu üks esimesi kinnisvarafirmasid asutati 1993.aastal ja on olnud seni stabiilse töötajaskonnaga ning üks pikemaajaliselt tegutsev kinnisvaraettevõte regioonis. Taasiseseisvunud  Eesti kinnisvaraturuga sama vana ettevõte on läbi elanud kõik muutused, tõusud ja langused nagu kogu kinnisvaraturg. Pidupäeva puhul andis juubelipeol kontserdi … Continue reading “Kinnisvaraekspert tähistas teisipäeval 12. juunil ettevõtte 25-aastast sünnipäeva koos oma uue kontori avamisega Martensi majas Pärnus.”

28.03.2018

Pärnusse ehitatakse 40 aastase vaheaja järel uus elamurajoon – Valgre

Pärnusse ehitatakse 40 aastase vaheaja järel uus elamurajoon – Valgre Suurettevõtjate Jaan Pillesaare ning Peter Ingmani osalusega ettevõte Valgre Residence alustas Pärnu rannarajoonis kuni 300 korteriga Valgre elamuehitusprojektiga, mis on esimene uue tervikliku elurajooni ehitus Pärnus pärast pikka vaheaega. Tegemist on esimese täiesti uue korterelamute rajooniga Pärnus pärast Mai rajooni ning Pärnu taasiseseisvumisjärgse aja suurima … Continue reading “Pärnusse ehitatakse 40 aastase vaheaja järel uus elamurajoon – Valgre”

14.11.2017

Pärnus valmis Lille 55 kortermaja

Pärnus valmis oktoobri lõpus viimase aastakümne suurim kortermaja, mille kõik 59 korterit müüdi enne maja valmimist. AS SA.MET poolt Rääma linnaosas ehitatud ja arendatud Lille 55 kortermaja ostjateks olid 97% kohalikud elanikud.   Kinnisvaraekspert Pärnu maaklerteenuse juhi Janno Petersoni sõnul oli müügiedu oluliseks põhjuseks just kohalikule turunõudlusele suunatud toode ning sellele vastav hinnatase 1300-1500 €/m², … Continue reading “Pärnus valmis Lille 55 kortermaja”

29.05.2017

Ühinemisteade

Alates käesoleva aasta 1. juunist ühendavad Kinnisvaraekspert OÜ ja Staaring Kinnisvarabüroo OÜ oma jõud ja jätkavad edaspidi kinnisvarateenuste pakkumist kaubamärgi Kinnisvaraekspert all.

08.05.2017

Euroopas lisandus eelmisel aastal 4,5 miljonit ruutmeetrit uut kaubanduspinda

Kaubanduspindade arendus Eestis on põhjustanud küll imetlust kui ka ohutunnet. Seetõttu on mõnikord hea end teistega võrrelda. Kesk- ja Ida-Euroopa kontekstis on Tallinn väga selgelt eristuv.

17.02.2017

Esimene uus kortermaja Pärnus saab päikesejaama

Pärnus Lille 55 ehitatavale ja septembris valmivale 59-korteriga kortermajale paigaldatakse esimese kortermajana Pärnus katusele päikesejaam (päikesepaneelid). Tegemist on 15 kW võimusega jaamaga, millest tulenev elektrienergia suunatakse kortermaja elektrisüsteemi andes lisavõitu korterite ülapidamiskuludel. Koos soojustagastusega ventilatsiooni, vesipõrandakütte ja teiste energiatõhususe meetmetega saab see kindlasti olema üks soodsamate ülapidamiskuludega B- energiaklassi kortermaja Pärnus.