15.06.2018

Kinnisvaraekspert tähistas teisipäeval 12. juunil ettevõtte 25-aastast sünnipäeva koos oma uue kontori avamisega Martensi majas Pärnus.

Kinnisvaraekspert tähistas teisipäeval 12. juunil ettevõtte 25-aastast sünnipäeva koos oma uue kontori avamisega Martensi majas. Pärnu üks esimesi kinnisvarafirmasid asutati 1993.aastal ja on olnud seni stabiilse töötajaskonnaga ning üks pikemaajaliselt tegutsev kinnisvaraettevõte regioonis. Taasiseseisvunud  Eesti kinnisvaraturuga sama vana ettevõte on läbi elanud kõik muutused, tõusud ja langused nagu kogu kinnisvaraturg. Pidupäeva puhul andis juubelipeol kontserdi … Continue reading “Kinnisvaraekspert tähistas teisipäeval 12. juunil ettevõtte 25-aastast sünnipäeva koos oma uue kontori avamisega Martensi majas Pärnus.”

28.03.2018

Pärnusse ehitatakse 40 aastase vaheaja järel uus elamurajoon – Valgre

Pärnusse ehitatakse 40 aastase vaheaja järel uus elamurajoon – Valgre Suurettevõtjate Jaan Pillesaare ning Peter Ingmani osalusega ettevõte Valgre Residence alustas Pärnu rannarajoonis kuni 300 korteriga Valgre elamuehitusprojektiga, mis on esimene uue tervikliku elurajooni ehitus Pärnus pärast pikka vaheaega. Tegemist on esimese täiesti uue korterelamute rajooniga Pärnus pärast Mai rajooni ning Pärnu taasiseseisvumisjärgse aja suurima … Continue reading “Pärnusse ehitatakse 40 aastase vaheaja järel uus elamurajoon – Valgre”

14.11.2017

Pärnus valmis Lille 55 kortermaja

Pärnus valmis oktoobri lõpus viimase aastakümne suurim kortermaja, mille kõik 59 korterit müüdi enne maja valmimist. AS SA.MET poolt Rääma linnaosas ehitatud ja arendatud Lille 55 kortermaja ostjateks olid 97% kohalikud elanikud.   Kinnisvaraekspert Pärnu maaklerteenuse juhi Janno Petersoni sõnul oli müügiedu oluliseks põhjuseks just kohalikule turunõudlusele suunatud toode ning sellele vastav hinnatase 1300-1500 €/m², … Continue reading “Pärnus valmis Lille 55 kortermaja”

29.05.2017

Ühinemisteade

Alates käesoleva aasta 1. juunist ühendavad Kinnisvaraekspert OÜ ja Staaring Kinnisvarabüroo OÜ oma jõud ja jätkavad edaspidi kinnisvarateenuste pakkumist kaubamärgi Kinnisvaraekspert all.

08.05.2017

Euroopas lisandus eelmisel aastal 4,5 miljonit ruutmeetrit uut kaubanduspinda

Kaubanduspindade arendus Eestis on põhjustanud küll imetlust kui ka ohutunnet. Seetõttu on mõnikord hea end teistega võrrelda. Kesk- ja Ida-Euroopa kontekstis on Tallinn väga selgelt eristuv.

17.02.2017

Esimene uus kortermaja Pärnus saab päikesejaama

Pärnus Lille 55 ehitatavale ja septembris valmivale 59-korteriga kortermajale paigaldatakse esimese kortermajana Pärnus katusele päikesejaam (päikesepaneelid). Tegemist on 15 kW võimusega jaamaga, millest tulenev elektrienergia suunatakse kortermaja elektrisüsteemi andes lisavõitu korterite ülapidamiskuludel. Koos soojustagastusega ventilatsiooni, vesipõrandakütte ja teiste energiatõhususe meetmetega saab see kindlasti olema üks soodsamate ülapidamiskuludega B- energiaklassi kortermaja Pärnus.

13.01.2017

Viimase kümne aasta suurim kortermaja sai nurgakivi

Pärnu linnapea Romek Kosenkranius asetas nurgakivi Lille 55 kortermajale, mis hakkab kodu pakkuma 57 perele. Nii suurt korterelamut pole Pärnusse ehitatud juba kümme aastat.  “Viimati kerkis nii massiivne kortermaja 2005. aastal Papiniidu rajooni. See on märk sellest, et meie kinnisvaraturg kosub,” teatas linnapea ja lisas lootusrikkalt, et aastaid pärast majanduskriisi on turul taas arengut näha. … Continue reading “Viimase kümne aasta suurim kortermaja sai nurgakivi”

01.07.2016

Martensi maja ehituseni ei lähe enam kaua

Pärnu kesklinna Pika tänava äärde plaanitud äri- ja eluhoone ehitusplaanides on lootust arenguteks juba lähiajal, kirjutab Pärnu Postimehe ajakirjanik Anu Villmann. Rimi Baltic AB tütarettevõte Kinnisvaravalduse AB plaanis ehitusega alustada juba sel kevadel, kuid seni pole õnnestunud saada Pärnu linnalt ehitusluba. Jaeketi kinnisvarapartner Janno Peterson Kinnisvaraeksperdi Pärnu osakonnast ütles Pärnu Postimehele, et arhitektuursed küsimused on … Continue reading “Martensi maja ehituseni ei lähe enam kaua”