16.02.2023

Colonna rajab Pärnu südamesse 1200 ruutmeetrit äripindu

Aida 5  uued vitriinakendega äripinnad sĂĽdalinnas lisavad Pärnu jõe äärde linnaelu Colonna on lõpetamas Pärnu kontserdimaja ja Pärnu Keskuse naaberhoone Aida 5 rekonstrueerimisööde esimese etapiga, millega on Pärnu sĂĽdalinna lisandunud uued  modernsed  tänavatasandi äripinnad. Endine Swedbanki kontor Aida 5 sai täiesti uudse lahenduse,  maja keskele loodi sisetänav ning rajati täiendav juurdepääs  Pärnu muuseumi ja Pärnu … Continue reading “Colonna rajab Pärnu sĂĽdamesse 1200 ruutmeetrit äripindu”

25.11.2022

Lina 18a kortermaja on valmis!

Lina 18a, Pärnu kortermaja on valmis saanud ja kõik korterid on uutele omanikele kenasti üle antud. Lillepargi elurajoon oma meeldiva elukeskkonnaga saab kindlasti heaks kodukohaks. Uute koduostjatega kohtume juba Niidupargis, kus AS SA.MET jätkab uute kodude ehitamist sulle ja su perele! Vaata lisaks http://www.niidupargi.ee

15.09.2022

Ajaloolisesse mõisatalli sisse seatud muinasjutuline kodu

Kui oled alati unistanud erilisest kodust veekogu ääres, siis Taalis on tulnud mĂĽĂĽki Pärnu jõe kõrgel kaldapealsel asuvad kuulsa Staelenhofi mõisa endised abihooned – tall-tõllakuur, kiviait ja laut. Loe lähemalt: https://moodnekodu.delfi.ee/artikkel/120066844/fotod-ajaloolisesse-moisatalli-sisse-seatud-muinasjutuline-kodu?fbclid=IwAR1fPGF3dSUXkACKmuliyOLHr6eweDBYyqrys-YFapxWE3ENUQHOtnbulfo

07.06.2022

Kuidas tagada parim koostöö maakleriga?

Et kinnisvaramaakleriga kulgeks koostöö ladusalt, tuleb kohe alguses paika panna selge eesmärk ja ĂĽhine tegevuskava. Selle juures ei tohi ära unustada omavahelist infovahetust ja suhtlemist, ĂĽtleb Piret Reinsalu, Kinnisvaraekspert Pärnu maakler. Maakleri palkamisel on kinnisvaraomaniku soov jõuda oma korteri, maja või maatĂĽkiga eduka ja pingevaba tehinguni. Soovitud mĂĽĂĽgihind on vaid ĂĽks osa sellest. Et maakler … Continue reading “Kuidas tagada parim koostöö maakleriga?”

24.05.2022

Mida tuleb teada varjatud puudustest

Varjatud puudused on teema, mis võib põhjustada peavalu ja probleeme nii kinnisvara ostjale kui ka mĂĽĂĽjale. Et hilisemaid vaidluseid vältida, on mõistlik kinnisvara mĂĽĂĽmisel appi paluda kas pädev maakler, ehitusekspert või jurist, kes aitab vajalikud kokkulepped kirja panna, soovitab Kersti Meister, Kinnisvaraeksperdi Pärnu maakler. Korduvalt on tulnud ette juhuseid, kus klient on ostnud kinnisvara ja … Continue reading “Mida tuleb teada varjatud puudustest”

10.05.2022

Stock-office on jõudnud Pärnusse

Kinnisvaraekspert äripindade maakleri Meelis Tammer sõnul on viimastel aastatel on ärikinnisvaraturul suurt populaarsust kogunud stock-office tĂĽĂĽpi ärikinnisvara, millised lahendused jõudnud ka nĂĽĂĽd Pärnusse. Stock-office tĂĽĂĽpi ärikinnisvara on kompaktne lahendus, mis koondab endas nö ĂĽhe katuse all väiksemaid laopindu, kontoriruume ja tootmis- ning kaubanduspindasid. Eriti mugavad on sellised pinnad just väikeettevõtjate ja -tootjate jaoks, keda ka … Continue reading “Stock-office on jõudnud Pärnusse”

19.04.2022

Kevad on parim aeg suvila ostmiseks ja mĂĽĂĽgiks

Koos kevade tulekuga on elavnenud ka maamajade ja suvilate turg. Inimesed unistavad oma isiklikust maalapist, seepärast võiks just praegu olla sobiv aeg nii suvila ostmiseks kui ka mĂĽĂĽgiks, sest soojade ilmade saabudes võib ka veidikene kõpitsemist vajav maja kiiresti ostja leida, ĂĽtleb Leeno Andreson, Kinnisvaraekspert Pärnu maakler. Suvila ostmise juures on sageli kõige määravam selle … Continue reading “Kevad on parim aeg suvila ostmiseks ja mĂĽĂĽgiks”

05.04.2022

Pärnu üürikorteritele on suur nõudlus

Vaadates Pärnu ĂĽĂĽrikinnisvara turgu, siis on tekkinud ĂĽĂĽrikorterite põud, mis suureneb iga päevaga. Kui turule tuleb mõni vaba korter, siis tekib sellele järjekord tundide ja isegi minutitega. Oma osa on siin ka selles, et paljud ĂĽĂĽrileandjad muutsid Covid kriisi valguses oma ĂĽĂĽripoliitikat või mĂĽĂĽsid korterid arvestades nii osalist ebakindlust turul kui kinnisvara hinnatõusu. See on … Continue reading “Pärnu ĂĽĂĽrikorteritele on suur nõudlus”

23.03.2022

Millist mõju on kinnisvaraturule avaldanud viimased 25 päeva?

Millist mõju on kinnisvaraturule avaldanud viimased 25 päeva? Eelmine kriis ei saanud veel vaibuda, kui juba kerkis ĂĽles uus maailma raputav olukord seoses sõjategevusega Ukrainas. Kallinevad kaubad ja ebakindlus sunnivad kĂĽsima, mis saab lähiajal kinnisvarahindadest ja kas oma kodu ostmine võib muutuda tulevikus keerulisemaks. Pärnu Kinnisvaraeksperdi juhataja Peeter Priski sõnul on veel liiga vara, et … Continue reading “Millist mõju on kinnisvaraturule avaldanud viimased 25 päeva?”