02.12.2020

UHIUUS – UUS NÄIDISKORTER VALGRES!

Valgres on jälle uudist – meil on uhiuus sisustatud näidiskorter. Ja seda järjekorralt juba kolmas, sest eelmised näidiskorterid olid nii head, et osteti peatselt ära. 2toaline IV korruse korter nr 27 (45,3 m² + rõdu 4,6 m²) on sisustatud meie heade partnerite Treimann Mööbel & Disain, Fennica köögimööbel ja HarmTex kardinad poolt. Näidiskorterit on võimalik … Continue reading “UHIUUS – UUS NÄIDISKORTER VALGRES!”

04.11.2020

Lillepargi kodude esimene maja on tähtaegselt valmis!

Lillepargi kodude esimene maja on tähtaegselt valmis! Esimesed korterid on juba üle antud – õnne uues kodus!

26.06.2020

Kerkivas Lillepargi arenduses peeti sarikapidu

Kerkivas Lillepargi arenduses peeti sarikapidu 19.06.2020 Reedel, 19. juunil peeti Lillepargi kodude esimeses kortermajas sarikapidu. Kaasaegsete lahenduste ja mugavustega korterelamu aadressil Lina 18b valmib 2020. aasta oktoobriks, just nii nagu planeeritud. Lillepargi arendaja AS SA.MET juhataja Janus Metsa sõnul liiguvad tööd plaanipäraselt. Ettevõte on hea tervise juures ja olemas on kindlustunne tulevikuks. „Meie plaane viirusekriis … Continue reading “Kerkivas Lillepargi arenduses peeti sarikapidu”

05.06.2020

Pärnu südalinna kerkib kuulsast õhusõidukist ajendatud maja

Pärnu südalinna kerkib kuulsast õhusõidukist ajendatud maja. Täna pärastlõunal pandi Pärnus südalinnas Lai 15 nurgakivi järjekordsele põnevale hoonele, uusehitis hakkab kandma uhket nime: Graf Zeppelini maja. Loe lähemalt: https://parnu.postimees.ee/…/sudalinna-kerkib-kuulsast-ohus… või küsi lisa Kinnisvaraeksperdist!

15.01.2020

Lillepargi kodud – võluv elu Lille kvartalis!

Juba sügisel valmivad Pärnus Räämal Lina 18b uued kaasaegsed Lillepargi kodud. Kõigil korteritel on maast laeni ulatuvad aknad, rõdu või terrass, ruumipõhiselt reguleeritav vesipõrandaküte ja soojustagastusega ventilatsioon. Esimese korruse korterite terrassidelt saab paljajalu otse oma õuealale astuda… Linna parimad👍 hinnad ! Eelbroneerimine on alanud! Vaata lähemalt – http://www.lillepargi.ee

25.10.2019

UUS ÄRIHOONE ETEE ÄRIPARGIS

Rääma linnaosas, aadressil Savi tn 7, valmib 2020 aasta kevadel uus ärihoone. Tegemist on Ehitajate Tee Äripargi arendusega, mille valmimisel lisandub äriparki ca 4000 m² üüritavat pinda. Ärihoone üüripindade vastu on suur huvi. Hoonest 56% on juba broneeritud ning läbirääkimised mitmete ettevõtetega pooleli. Saadaval on veel erineva suurusega üüripindasid: – II korrusel büroopinnad üp  29,7 … Continue reading “UUS ÄRIHOONE ETEE ÄRIPARGIS”

24.09.2019

Vaata videot: Oja 118, Pärnu – terviklik ja hubane elukeskkond

SA.MET – koduselt mugav, praktiline ja soodne! from AS SA.MET on Vimeo.

14.05.2019

Valgeranna golfiväljakul toimub laupäeval, 18. mail 2019 kell 9.00 suurt populaarsust omav golfivõistlus Leonardo Golf Village Cup

Valgeranna golfiväljakul toimub laupäeval, 18. mail 2019 kell 9.00 suurt populaarsust omav ja teist aastat järjest toimuv golfivõistlus Leonardo Golf Village Cup. Kõikidele mängijatele ja huvilistele pakuvad Leonardo Golf Village Cup korraldaja ja elamuala arendaja koostöös Kinnisvaraekspert Pärnuga võimaluse tutvuda ürituse raames ka ehitusjärgus oleva uue kortermaja A-energiaklassi korteritega Mesiheina tee 6 Valgerannas.

21.03.2019

Pärnus Leonardo Golf Villages peeti korterelamu Mesiheina tee 6 sarikapidu

18 märtsil toimus Leonardo Golf Village  – korterelamu Mesiheina tee 6  sarikapidu – austamaks traditsioone, tähistamaks ehituse lõppfaasi jõudmist ning tänamaks tublisid ehitajaid. Uudse ehitusstiili viljelejatele oli seda ka hädasti tarvis! 3-kordne 21 korteriga kortermaja on esimene kümnest samalaadsest majast, mida juba valmis elamurajooni planeeritud. Kvartalisse miljoneid investeerinud EREL GOUP on juba rajanud korraliku asfaltteede … Continue reading “Pärnus Leonardo Golf Villages peeti korterelamu Mesiheina tee 6 sarikapidu”