17.10.2023

Pärnus avab 2024. a uksed Mai ärimaja koos raamatukogu filiaaliga

2024. aasta oktoobris avab Pärnus, Metsa 26 aadressil uksed uus ja kaasaegne Mai ärimaja, kuhu praeguste plaanide järgi kolib ka Pärnu keskraamatukogu Ranna filiaal. Uute ĂĽĂĽripindade vastu on huvi tundnud mitmed Pärnu ettevõtted. Esimese korruse põhirentnikuks saab Tööriistamarket. 3357 m² suurune A-energiaklassi hoone on kolmekorruseline ja vastab kõigile kaasaegsetele nõuetele. Majas on lift, jahutus ja … Continue reading “Pärnus avab 2024. a uksed Mai ärimaja koos raamatukogu filiaaliga”

20.09.2023

Niidupargi elurajoonis peeti taas sarikapidu

Niidupargi elurajoonis peeti taas sarikapidu 20.09.2023 15. septembril toimus Pärnus Niidupargi elurajoonis järjekorras juba kolmas sarikapidu. Uus maja aadressil Oja 69 saab uute elanike sissekolimiseks valmis järgmise aasta kevadel. Ăśhtlasi algas Oja 69 korterite mĂĽĂĽk. SA.MET-i juhatuse liikme ja kinnisvara arendusjuhi Janno Metsa sõnul liigub Niidupargi elurajooni ehitus plaanitud tempos. Esimene maja Oja 71 sai … Continue reading “Niidupargi elurajoonis peeti taas sarikapidu”

11.07.2023

Niidupargi elurajoonis sai valmis õueala esimene etapp

Niidupargi õueala liidab elurajooni ĂĽheks tervikuks Niidupargi elurajoonis sai valmis õueala esimene etapp, kus jagub palju põnevust ja nutikaid lahendusi. Ă•ueala toob naabrid kokku ja liidab elurajooni ĂĽheks tervikuks. Puhkepinkide ja atraktsioonide planeerimisel on mõeldud igas vanuses elanikele. Uued ja põnevad atraktsioonid Niidupargi elurajooni on nĂĽĂĽd pere kõige pisematele paigaldatud mänguväljak, kiiged, liumägi ja liivakast. … Continue reading “Niidupargi elurajoonis sai valmis õueala esimene etapp”

10.04.2023

Niidu 1c sarikapeol sai nurgakivi Niidupargi kolmas kortermaja

06. aprillil toimunud Niidu 1c kortermaja sarikapeo käigus pandi nurgakivi juba kolmandale Niidupargi elurajooni majale, mis tuleb aadressile Oja 69. Kui nii mitmedki kinnisvaraarendused Eestis on majanduse olukorrast tulenevalt ajutiselt peatatud, siis Niidupargi elurajooni ehitustegevus käib plaanipäraselt. 2024. aastaks saab Niidupargis valmis 15 valminud korteri kõrval veel 53 uut kodu. SA.METi strateegia- ja arendusjuhi Janno … Continue reading “Niidu 1c sarikapeol sai nurgakivi Niidupargi kolmas kortermaja”

16.02.2023

Colonna rajab Pärnu südamesse 1200 ruutmeetrit äripindu

Aida 5  uued vitriinakendega äripinnad sĂĽdalinnas lisavad Pärnu jõe äärde linnaelu Colonna on lõpetamas Pärnu kontserdimaja ja Pärnu Keskuse naaberhoone Aida 5 rekonstrueerimisööde esimese etapiga, millega on Pärnu sĂĽdalinna lisandunud uued  modernsed  tänavatasandi äripinnad. Endine Swedbanki kontor Aida 5 sai täiesti uudse lahenduse,  maja keskele loodi sisetänav ning rajati täiendav juurdepääs  Pärnu muuseumi ja Pärnu … Continue reading “Colonna rajab Pärnu sĂĽdamesse 1200 ruutmeetrit äripindu”

25.11.2022

Lina 18a kortermaja on valmis!

Lina 18a, Pärnu kortermaja on valmis saanud ja kõik korterid on uutele omanikele kenasti üle antud. Lillepargi elurajoon oma meeldiva elukeskkonnaga saab kindlasti heaks kodukohaks. Uute koduostjatega kohtume juba Niidupargis, kus AS SA.MET jätkab uute kodude ehitamist sulle ja su perele! Vaata lisaks http://www.niidupargi.ee

15.09.2022

Ajaloolisesse mõisatalli sisse seatud muinasjutuline kodu

Kui oled alati unistanud erilisest kodust veekogu ääres, siis Taalis on tulnud mĂĽĂĽki Pärnu jõe kõrgel kaldapealsel asuvad kuulsa Staelenhofi mõisa endised abihooned – tall-tõllakuur, kiviait ja laut. Loe lähemalt: https://moodnekodu.delfi.ee/artikkel/120066844/fotod-ajaloolisesse-moisatalli-sisse-seatud-muinasjutuline-kodu?fbclid=IwAR1fPGF3dSUXkACKmuliyOLHr6eweDBYyqrys-YFapxWE3ENUQHOtnbulfo

07.06.2022

Kuidas tagada parim koostöö maakleriga?

Et kinnisvaramaakleriga kulgeks koostöö ladusalt, tuleb kohe alguses paika panna selge eesmärk ja ĂĽhine tegevuskava. Selle juures ei tohi ära unustada omavahelist infovahetust ja suhtlemist, ĂĽtleb Piret Reinsalu, Kinnisvaraekspert Pärnu maakler. Maakleri palkamisel on kinnisvaraomaniku soov jõuda oma korteri, maja või maatĂĽkiga eduka ja pingevaba tehinguni. Soovitud mĂĽĂĽgihind on vaid ĂĽks osa sellest. Et maakler … Continue reading “Kuidas tagada parim koostöö maakleriga?”

24.05.2022

Mida tuleb teada varjatud puudustest

Varjatud puudused on teema, mis võib põhjustada peavalu ja probleeme nii kinnisvara ostjale kui ka mĂĽĂĽjale. Et hilisemaid vaidluseid vältida, on mõistlik kinnisvara mĂĽĂĽmisel appi paluda kas pädev maakler, ehitusekspert või jurist, kes aitab vajalikud kokkulepped kirja panna, soovitab Kersti Meister, Kinnisvaraeksperdi Pärnu maakler. Korduvalt on tulnud ette juhuseid, kus klient on ostnud kinnisvara ja … Continue reading “Mida tuleb teada varjatud puudustest”