ID 148432
kinnisvaraekspert.ee/objektid/148432
Tube 3
Üldpind 82 m2
Krunt 7077 m2
Omandivorm kinnistu
Valmidus valmimisel
Ehitusaasta 1956
Korruseid 2
Hoone materjal puumaja
Katastritunnus: 80802:001:0060
Hind 175 500 €
Ruutmeetri hind 2 140.24 €

Asukoht

Pärnu maakond, Tori vald, Tohera küla

Lisaandmed

õhksoojuspump, boiler, elekter, mööbli võimalus, garaaž, tööstusvool, parkett, rullmaterjal, dušš, pesumasin, vesi, eraldi wc, köögimööbel, eraldi toad, kinnine hoov, uus elektrisüsteem, puurkaev, kaev, abihoone, metsa lähedal, ahiküte, elektri põrandaküte

Lisainfo

Müüa looduskaunis kohas Pärnu jõe ääres Tohera külas Jõesuu ja Suurejõe tee ääres üks imekaunis maakodu. Juba kinnistule jõudes on näha ja tajuda, et siin on hoole ja armastusega kodu nii ehitatud kui hoitud. Niidetud muru, rohitud aiamaalapike, korras kõrvalhooned ja muidugi suursugune maakodu ise, millel on 2014. aastal soojustatud nii seinu kui vundamenti, samuti on vahetatud välisvoodrit, ilus värvitud puitlaudis annab kauni ilme kogu kompleksile.
2005. aastal on saanud see kahekorruseline maja (101 m² - kahe korruse elamispind ) uue katuse, ca 10 aastat tagasi paigaldatud settekaev. Külm vesi oma puurkaevust, koos korraliku toimiva veepuhastussüsteemiga asub kenasti kinnistul olevas pumbamajas. Pumbamajast on toodud õue ka voolik, et aiamaad kasta või autot pesta. Kinnistul on suur garaaž-puukuur, kus ka võimalus talvepuid hoida.

Kuna hind sisaldab kahte kinnistut, siis palun ära tule jutuga, et soovid osta vaid jõeäärset maatükki, need maatükid müüakse koos! Elamu asub 0,7 ha maatükil ja jõeäärse krundi suurus on 1,7 ha ( 80802:001:0060 ja 80802:001:0061).

Elamut on seest renoveeritud, näiteks esimese korruse läbikäidavas köögis on uus puupliit, stiilne köögimööbel, kus on ruumi ka suuremat tainast tööpinnal laiutada, kogu köögis olev tehnika ( praeahi, induktsioonpliit, kubu, nõudepesumasin, pesumasin) on uus ja jääb uuele pererahvale. Värskendust on saanud ka põrandasoojendusega eraldi olevad WC ja duširuum. Soe vesi boilerist (100 l ). Toad on avarad ja valgusküllased ( tubade m²: 21,7 m², 16,6 m², 26,3 m² ). Elamul on valdavalt PVC aknad ja osaliselt puitpakettaknad, põrandatel laminaatparkett, seinad värvitud või tapeeditud, tööstusvool (3 x 16 A) uus elektrikilp, uus elektrijuhtmestik. Elutoas on õhksoojuspump, korstnapühkimisakt olemas. Ahjud ja puupliit on toimivad. Külmal talvel puude kulu ca 10 m3. Veel täielikult välja ehitamata teisele korrusel pääseb esikus olevast puutrepist. Teisel korrusel on ruumi 4 toale.

Kaunil ja hooldatud kinnistul, mida ääristavad sarapuud, on veel lisaks 3 õunapuud, 2 kirsipuud ja 1 mustsõstrapõõsas. Muidugi ei puudu kinnistult ka välikemmerg ja oma tehtud biojäätmehoidla.

Koju jõuad puhta jala ja autoga, sest koduukseni on asfalttee. Ja kui autoga sõita ei soovi, on väga mugav liigelda ka bussiga, sest lausa 6 korda peatub buss 500 meetri kaugusel bussijaamas, et viia Sind kas 16 km kaugusele Vändrasse, 10 km kaugusele Torisse või 40 km kaugusel asuvasse kaunisse Pärnu linna.

Kui kogu eelnev jutt tekitas tunde, et siin küll elaks siis helista mulle, lepime vaatamiseks aja kokku. Seniks aga ilusat jaanipäeva soovides!
****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield. Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Kersti Meister
maakler
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu