ID 148352
kinnisvaraekspert.ee/objektid/148352
Tube 4
Üldpind 209.4 m2
Krunt 5193 m2
Omandivorm kinnistu
Valmidus valmis
Ehitusaasta 1993
Korruseid 2
Hoone materjal kivi
Katastritunnus: 27101:004:1590
Hind 96 000 €
Ruutmeetri hind 458.45 €

Asukoht

Järva maakond, Türi vald, Kabala küla

Lisaandmed

kelder, vann, boiler, elekter, kamin, mööbli võimalus, garaaž, tööstusvool, profiil, saun, vesi, eraldi wc, naabrivalve, eraldi toad, kinnine hoov, tsentraalne vesi, aiaga piiratud, abihoone, keskküte

Lisainfo

Kesk-Eesti ilusas väikekülas müüakse üks tõeliselt pilkupüüdev maja koos kõrvalhoonega.
Tegemist 90ndate alguses rohkelt kiitust saanud "Peeter 2" tüüpi ühepereelamuga.

Elamu põhikorrusel paikneb 3 suurt ja 1 väiksem magamistuba. Lisaks köök, esik, tuulekoda ja eraldi paiknevad vannituba ja wc.
Põhikorruselt pääs keldrikorrusele, kus avar kaminaruum, saun+pesuruum, katla- ja kütteruum. Lisaks panipaigad hoidistele ja köögiviljadele.

Maja kütteallikaks on lokaalne keskküttekatel Viadrus + paisupaak. Kütteelementideks malmradiaatorid.
Seni kasutatud küttena puitu. Katelt on korduvalt uuendatud. Praegune heas korras.
Soe vesi 120 l elektroboileriga.

Elumaja soklikorrus on laotud tuhaplokill, soojustatud ja saanud uue katte vähem kui 10 aastat tagasi. Elukondlik korrus on ehitatud ülesse soojustatud monteeritud puitkilpidel, milline kaetud punase tellisega.
Katusel uus profiilplekk ja korstnakate. Paigaldatud korralikud vihmaveerennid.

Majal on ees kahte tüüpi aknad. Lääneküljel 2 uut plastik-pakettakent. Ülejäänud on heas või rahuldavas korras kahekordsed puidraamaknad. Tubade viimistlus on endisaegne ja vajaks kaasajastamist. Siiski on kõik pinnad head korras ja võimaldavad soovi korral koheselt elama asuda. NB! Sisefotod lisanduvad peale kolimist.

Täiendavalt mahukale elumajale kuulub kinnistu koosseisu suur kõrvalhoone (tuhaplokk+ karkass)ja kasvuhoone. Kõrvalhoones ruumi 2 autole, küttepuudele ja töötoale. Vundamendil kasvuhoone kaetud klaasidega. Kiire ostja jõuab veel ka taimed istutada.

Müüdavat kinnistut iseloomustab avarus. Maatüki jagab pooleks sissesõidutee. Ühel poolel hooned koos kaunilt hooldatud istutusalade ja majaesisega, teisel pool ligikaudu 2000m2 niidetud rohumaad. Vaja vaid loovus tööle panna.

Ümbruskonnas eramajad. Logistiliselt väga hea asukoht.
Siit vaid 12 km kaugusel Imevere rist, kus võimalik kiirelt liikuda nii Tallinna kui ka Tartusse. Viljandi suunale viiv Arkma rist vaid 4km kaugusel.
Kõik ligipääsuteed on asfalteeritud.

Kabala keskuses asub Coop toidupood. Lähim maakonnakeskus Türi asub 20 km kaugusel. Bussipeatus 500 m kaugusel.

Anna enda huvist vaatama tulla paar päeva ette teada.****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield. Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***