ID 147067
kinnisvaraekspert.ee/objektid/147067
Tube 2
Üldpind 52.6 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2025
Korrus 1/7
Korter 2
Hoone materjal paneel
Katastritunnus: 62512:049:0022
Hind 207 000 €
Ruutmeetri hind 3 935.36 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Rannarajoon

Lisaandmed

rõdu, elekter, lift, lukustatav trepikoda, parkett, dušš, vesi, turvakaamerad, kinnine hoov, vaateaken, panipaik, keskküte, vesipõrandaküte

Lisainfo

Tiiru tn 3 ehitatav uus 7kordne korterelamu Valgre elamurajoonis paikneb mere ääres, tennisehalli ja Hestia Hotel Strand vahelisel alal, rannaniidu veerel. Korterite lõuna- ja õhtupäikese poolsed rõdud pakuvad võimalust nautida hunnituid vaateid ning veeta õhtuid päikeseloojangu saatel. Korterelamu välisviimistluses on samuti lähtutud Pärnu kui suvituslinna kuvandist – valged välisseinad, millele õhulisust ja kergust lisavad suured klaaspiiretega merepoolsed rõdud.

Majja tulevad 2-4toalised korterid, milledel kõigil on merevaatega rõdu või terrass. Korterites on vesipõrandaküte, oma ventilatsiooniseade, merepoolsetel korteritel maast-laeni aknad ning kohe standardina "Premium" siseviimistlus. Kõikides korterites on väljaehitatud konditsioneeri paigaldamise valmidus. Majas lift ja videovalve. I korrusel panipaigad (lisatasu eest), sisehoovis oma suletud parkla (parkimiskoht lisatasu eest, sisaldab elektriühenduse valmidust), lastemänguväljak, pääs merepoolsele kergliiklusteele-promenaadile. Kortermaja arhitektideks on Hanno Grossschmidt, Tomomi Hayashi ja Siim Endrikson arhitektuuribüroost HGA.

Merepoolne 2toaline terrassiga külaliskorter nr 2 (54,7 m² + terrass 13,7 m²) asub maja I korrusel ja on vaadetega otse merele ja rannaniidule. Korteril on avar elutuba-köök (28,9 m²), magamistuba (15,6 m²) ning duširuum/WC (5,7 m², võimalik lisada ka saun). Tubadel on maast-laeni lükandaknad, kust mõlemast toast pääs ka suurele lõunapoolsele terrassile. Mugava sisekliima korteris tagavad vesipõrandaküte ja soojustagastusega ventilatsioon, lisatasu eest on võimalik tellida korterisse jahutus.

Rohkem infot Tiiru tn 3, Pärnu korterite ja Valgre elamurajooni kohta leiate varsti kodulehelt http://www.valgre.eu. Korterite plaanidega, hindadega ja muud Teid huvitava infoga tutvumiseks võtke palun ühendust.

Korterite müük on alanud - täida oma unistused ja muuda elamine mereääres reaalsuseks!


****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield. Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Janno Peterson
maakleriteenuse juht, kutseline vanemmaakler tase 6
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu