ID 146967
kinnisvaraekspert.ee/objektid/146967
Tube 4
Üldpind 94 m2
Krunt 1483 m2
Omandivorm kinnistu
Ehitusaasta 2012
Korruseid 1
Hoone materjal karkassehitis
Katastritunnus: 73001:008:1724
Hind 215 000 €
Ruutmeetri hind 2 287.23 €

Asukoht

Pärnu maakond, Tori vald, Tammiste küla

Lisaandmed

õhksoojuspump, signalisatsioon, boiler, garderoob, elekter, kamin, mööbli võimalus, tööstusvool, internet, külmkapp, dušš, vesi, köögimööbel, avatud köök, kõrged laed, tsentraalne vesi, metsa lähedal, ahiküte, kombineeritud küte

Lisainfo

UUS HEA HIND! Hubane kodu linnalähedases Uuemetsas, mille läheduses asuvad Pärnu jõgi koos elamurajooni supluskohaga ning Tammiste mets koos tervise- ja metsaradadega.

Mansardkorrusega elamut iseloomustab hubasus, kus hoonet läbiv katuslagi annab interjöörile hea avaruse. Kõrge õhuruumiga elutuba-köök (50 m²) on oskuslikult liigendatud - nii sulanduvad ruumis omavahel nii köök, söögituba, elutuba, esik kui ka väike veranda osa. Maja keskel asuv punasest tellistest kamin-ahi ja poolavatud mansardkorrus (tuba 16 m²) lisavad ruumile stiili ja lahedust. Lisaks asuvad I korrusel 2 magamistuba (10,5 m² + garderoob 2,4 m² ja 10 m²) ning ruumikas vannituba (5,7 m²). Hoone välisküljel paiknevad elutoa terrass, auto varjualune ja kuur (7 m²). Maja on puitsõrestikust välisseintega, mis viimistletud väljast laudise ja osalt paekiviga. Hoone on soe ja optimaalsete ülalpidamiskuludega, kütmiseks on nii kamin-ahi, kui õhksoojuspump. Vesi- ja kanalisatsioon on linnatrassist.

Maja tagune õuemaa on haljastatud ja kujundatud mõnusa keskkonnana - kohapeal olles tunned ennast nagu oleksid linnast kaugel, kuigi ta on siinsamas lähedal...
Oled oodatud oma uue koduga tutvuma!


****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield. Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Janno Peterson
maakleriteenuse juht, kutseline vanemmaakler tase 6
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu