ID 146657
kinnisvaraekspert.ee/objektid/146657
Tube 3
Üldpind 58.4 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2023
Korrus 4/5
Korter 18
Hoone materjal kivi
Katastritunnus: 62517:064:0062
Hind 179 000 €
Ruutmeetri hind 3 065.07 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Rääma

Lisaandmed

rõdu, elekter, mööbel, lukustatav trepikoda, parkett, külmkapp, turvauks, dušš, vesi, köögimööbel, turvakaamerad, ühistransport, panipaik, keskküte, vesipõrandaküte

Lisainfo

Vastvalminud 3toaline sisustatud IV korruse korter (58,4 m² + rõdu 4 m²) Niidupargi elurajoonis vaatega õhtupäikese poole. Toad on suurustega 23,9 m² (elutuba-köök, pääs rõdule), 13,3 ja 11 m², lisaks duširuum/WC (4,7 m²) ning esik (4.9 m²). Eluruumide kõrgus on 2,8 m, mis koos maast laeni akendega lisab elamisele mõnusat avarust. Hea sisekliima tagavad vesipõrandaküte ning soojustagastusega sundventilatsioon.

Korteri on enamuses sisustatud - paigaldatud köögimööbel koos Electrolux tehnikaga (nõudepesumasin, külmik, pliit, ahi), sisustustekstiilid ning elu-, magamistoa, esiku ja vannitoa mööbel. Ühe toa saab tulevane koduomanik sisustada oma maitse järgi - kas lastetoaks, kabinetiks või teiseks magamistoaks.

Korteri juurde on võimalik osta panipaik I korrusel ja kindel parkimiskoht maja parklas (sissesõit piiratud tõkkepuuga ja numbrituvastusega). Parklasse on paigaldatud statsionaarne autolaadija, kus mugavalt võimalik laadida oma elektriautot. Parema turvalisuse tagab videovalve avalikel aladel. Maja katusel päikesepaneelid, mille kaudu toodetav elektrienergia vähendab maja üldelektrikulusid.

AS SA.MET poolt arendatav Niidupargi elurajoon asub Räämal, vahetult Niidu parkmetsa kõrval. Uued kortermajad on energiasäästlikud - katusel päikesepaneelid, energiaklass A, korterites vesipõrandaküte (kaugküte), soojustagastusega ventilatsioon. Korterid on majades 1-4toalised ja igal korteril on oma rõdu või terrass. Valgusküllasust lisavad maast laeni ulatuvad aknad. Palju rõhku pannakse ühisele õuealale ja mänguväljakule, mis haljastatakse ja sisustatakse rikkalikult - see toob naabrid kokku ja liidab elurajooni üheks tervikuks. Sinu kodu algab juba palju kaugemalt kui korteriuks!

Rohkem infot Niidupargi elurajooni kohta leiate kodulehelt http://www.niidupargi.ee - müügis on ka uue Oja tn 69 kortermaja korterid, mis valmivad kevad-suvel 2024.

Küsimuste korral ja lisainfo saamiseks võtke palun ühendust!


****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield. Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Janno Peterson
maakleriteenuse juht, kutseline vanemmaakler tase 6
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu