ID 146016
kinnisvaraekspert.ee/objektid/146016
Üldpind 127 m2
Valmidus uus viimistlus
Korrus 1/8
Korter 102
Hoone materjal kivi
Katastritunnus: 62510:127:0110
Hind 1 € +km
Ruutmeetri hind 0.01 €
Tagatis 1 880 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Kesklinn

Lisaandmed

konditsioneer, elekter, sundventilatsioon, vesi, eraldi sissepääsud, uus elektrisüsteem, vaateaken, sissepääs tänavalt, keskküte

Lisainfo

SUPERPAKKUMINE AIDA 5 ÄRIKESKUSES - kuni mai kuuni 2024 ÜÜR TASUTA ning kuni 2025 aasta lõpuni fikseeritud SOODUSÜÜR 7,4 €/m² südalinna parima hinnaga + tasuta 1 parkimiskoht majaaluses parklas!

Pärnu südalinnas asuv Aida 5 ärikeskuse uuendatud I korrus on ümberehitatud sisetänavaga vitriinakendega äripindadeks, kus enamus äripindadel ka eraldi sissepääs otse tänavalt. Äripinnad suurustega 50 m² - 360 m² sobivad kasutamiseks nii kaubanduseks, teeninduseks, bürooks/esinduseks, kui ka teistel otstarvetel.

Äripind suurusega 127 m² asub Põhja tn poolses küljes, sissepääsuga nii Põhja- kui sisetänavalt. Pinnal on olemas vee- ja kanalisatsiooni ühendused, sundventilatsioon, jahutus (nii kaugküte, kui jahutus Fortumi võrgust). Vastavalt üürniku soovitavale ruumiplaneeringule saab väljaehitada ka pinna elektrilahenduse. Võimalik paindlikud lahtiolekuajad.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda tagatisraha kahe kuu üüri ulatuses (arvestusega 7,4 €/m²). Optimaalsed kõrvalkulud, ei lisandu admistreerimiskulusid. Lisatasudeta ärinime ja reklaamide eksponeerimisvõimalused akendel ja fassaadidel. Pikk üürivabastus äripinnal äri alustamiseks ning soodne üüritase kuni 2025 aasta lõpuni, tasuta parkimiskoht aastaks!

NB! pakkumine üür 1 €/kuu ja teised soodustused kehtivad ainult tähtaegse üürilepingu sõlmimisel!****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield. Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Janno Peterson
maakleriteenuse juht, kutseline vanemmaakler tase 6
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu