ID 146006
kinnisvaraekspert.ee/objektid/146006
Tube 2
Üldpind 41.2 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus renoveeritud
Ehitusaasta 1971
Korrus 1/2
Hoone materjal kivi
Katastritunnus: 62509:018:4020
Hind 73 900 €
Ruutmeetri hind 1 793.69 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Raeküla

Lisaandmed

kelder, boiler, elekter, mööbel, külmkapp, dušš, pesumasin, vesi, köögimööbel, uus torustik, uus elektrisüsteem, tsentraalne vesi, aiaga piiratud, ühistransport, ahiküte, vesipõrandaküte, kombineeritud küte

Lisainfo

Rahulikus Raeküla elamurajoonis ootab uut omanikku täielikult renoveeritud läbi maja planeeringuga avar ja valgusküllane korter.

Korter asub esimesel korrusel ning on 2-toaline. Renoveerimise käigus on paigaldatud uus torustik ja elektrijuhtmestik. Lisaks ahjuküttele paigaldati õhk-vesi põrandaküttesüsteem. Hinnas sisaldub korteris olev osaline mööbel.

Kasutamiseks avar ning mahukas keldriboks. Parkimine on tasuta nii sisehoovis kui ka tänaval.

Vahetus läheduses on Raeküla kool ja lasteaed. Mõnesaja meetri kaugusel asuvad Raeküla männimetsas terviserajad, kus on head võimalused sportimiseks aastaringselt. Samuti on jalutuskäigu kaugusel Raeküla liivarand. Korterile lähedal on bussipeatused ning ühendus kesklinnaga on väga hea. Lisaks on lähedal mõned toidukauplused.

Raeküla elamurajoon on vaikne ja turvaline ning elamiseks ideaalne.

Tule ja läheme vaatama!

****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield. Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***