ID 146001
kinnisvaraekspert.ee/objektid/146001
Ruume 8
Üldpind 340 m2
Omandivorm kinnistu
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2020
Korrus 7/8
Katastritunnus: 78401:101:1646
Hind 4 950 € +km
Ruutmeetri hind 14.56 €

Asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

Lisaandmed

signalisatsioon, elekter, lift, mööbli võimalus, internet, köök, koosolekuruum, külmkapp, sundventilatsioon, vesi, köögimööbel, turvakaamerad, avatud köök, ühistransport, maaküte

Lisainfo

Üürida kaasaegne ja sisustatud 340 m2 büroopind kesklinnas kaasaegse ja energiasäästliku büroohoone 7. korrusel Ellipsi majas. Üüripind vabaneb 2024 a. mai kuus. Pinna koosseisus on kena vastuvõtuala, eraldi köök/puhkeruum koos sisseehitatud köögimööbliga, koosolekuteruumid (üks eraldi suur koosolekuteruum ca 16 inimesele, väiksem koosolekuteruum 8 inimesele, mida on võimalik kasutada ka kabinetina, liskas väike kõneruum 2 inimesele), üks eraldi kabinett 2 töötajale. Lisaks eraldi serveri ruum, 2 WC, sisseehitatud garderoob. Pind on suurte akendega ja valgusküllane, mille akendest avanevad kenad vaated linnale. Büroopinnal on ka oma laoruum suuruses 40 m2. Büroopinna juurde kuulud 8 parkimiskohta büroohoone parkimismajas.

ELLIPSI MAJA

Ellips Maja on 8 korruseline esinduslik, stiilne ja energiasäästlik büroohoone. Hoonel on maaküte, mis tagab soodsad kütte- ja jahtuskulud, mis omakorda kajastub madalates kõrvalkuludes. Hoonel on A energiaklass. Ruumidesse on integreeritud kütte- ja jahutussüsteem, mis tagab hea sisekliima.

PARKIMINE

Maja juurde kuulub kahe korrusega parkimismaja, lisaks on parkimiskohad väliparklas. Hoones on elektriautode laadimispunkt ning jalgrattaparkla koos duširuumiga.

PIIRKOND

Kõrvalmajas on lõunasöögikoht, läheduses on ka teisi söögikohti (Veerenni Tervisekeskuses, Avalas, Baltika Kvartalis), ca 5 minutilise autosõidu kaugusel on Ülemiste Keskus ja Kristiine Keskus.

Ringi Kvartal paikneb Kesklinna servas Veerenni asumis, kuhu on mugav ligipääs erinevatest linnaosadest. Lühikese jalutuskäigu kaugusel on bussi- ja ronigpeatused, ärikvartalis on soodsad parkimisvõimalused.

Lähikonnas on hulk ärihooneid, Veerenni Tervisekeskus, Pharma Plaza, Baltika Kvartal ning uus Veerenni atraktiivne elamukvartal.


Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Lisainfo saamiseks võtke julgelt ühendust ja tulge ruumidega tutvuma!
****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield. Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Katrin Kurm
äripindade osakonna juhataja,
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige,
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 89425
Tallinn