ID 145906
kinnisvaraekspert.ee/objektid/145906
Ruume 2
Üldpind 50.7 m2
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2024
Korrus 3/3
Hind 595 € +km
Ruutmeetri hind 11.74 €
Tagatis 1 190 €
Ettemaks 590 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Mai

Lisaandmed

õhksoojuspump, signalisatsioon, elekter, lift, koosolekuruum, sundventilatsioon, vesi, turvakaamerad, ühistransport, keskküte

Lisainfo

2024. aasta oktoobris valmib Papiniidu ja Metsa tn nurgal uus A-energiaklassi ärihoone Mai ärimaja. Kolmekorruselise ärihoone vastab parimatele kaasaaja nõuetele – maja bürookorpuses on lift, jahutus, kõrge kvaliteedi ning hea heli- ja soojapidavusega aknad ning muud kaasaja töökeskkonnale omased olulised mugavused. Lisaks on ärihoonel ligi 70-kohaline avar parkla.

Mai ärimaja I korrusel hakkab paiknema Tööriistamarketi kauplus, II korrusel raamatukogu filiaal ning bürookorpuse II ja III korrusel äripinnad suurustega 26 – 195 m². Büroopinnad on mugandatavad kooskõlas üürnike soovidega, sealhulgas saab ehitusperioodil kaasa rääkida nii planeeringu kui siseviimistluse valmimise juures.

III korruse äripind nr 04 (50,7 m²) koosneb standartlahenduses kahest bürooruumist, lisaks on olemas koht kööginurgale ja garderoobile. Valgusküllase büroopinna aknad jäävad Papiniidu ja Riia mnt suunas.

Mai ärimaja äripinnad on suunatud üürnikele, kellele on tähtis nähtav, tuntud ja kergesti ligipääsetav asukoht, ruumilahenduse paindlikkus, kontroll üüri kõrvalulude üle, võimalus pääseda ligi 24h oma äripinnale ning olla paindlik lahtiolekuaegades. Iga büroopind saab enda kasutusse parklakohad ärimaja parklas vastavalt büroo suurusele. Tänu liftile majas on kõigile äripindadele tagatud ka liikumispuudega inimeste juurdepääs.

Võta ühendust ja küsi lisainfot, kuidas saame pakkuda parimat uut töökeskkonda just Sinu firmale.

Lisainfot leiate ka Mai ärimaja kodulehelt: https://www.kinnisvaraekspert.ee/metsa26


****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield. Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Janno Peterson
maakleriteenuse juht, kutseline vanemmaakler tase 6
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu