ID 144236
kinnisvaraekspert.ee/objektid/144236
Tube 3
Üldpind 60.7 m2
Omandivorm korteriomand
Korrus 1/4
Hoone materjal kivi
Katastritunnus: 62510:127:3290
Hind 149 900 €
Ruutmeetri hind 2 469.52 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Kesklinn

Lisaandmed

signalisatsioon, kelder, boiler, kaabel TV, elekter, mööbel, lukustatav trepikoda, parkett, külmkapp, turvauks, dušš, televiisor, pesumasin, vesi, eraldi wc, köögimööbel, uus torustik, kõrged laed, uus elektrisüsteem, ühistransport, keskküte

Lisainfo

Renoveeritud ja sisustatud 3toaline kaunis korter südalinna kõrgete lagedega kivimajas, mugaval I korrusel. Pärnu Keskväljaku, Endla teatri, kontserdimaja ja jõe läheduses asuv kortermaja on ka renoveeritud - remonditud on fassaad, vahetatud katus (sh. remonditud korstnad), remonditud trepikojad, korrastatud sisehoov (korraldatud parkimine - 1 parkimiskaart korteri kohta) jms.

Korteris paiknevad 3 tuba, eraldi köök, esik, vannituba ja WC - korteri kaasajastamisel on lähtud ajastutruust stiilist, mis toob esile nii kõrged laed, kui eksponeerib hoone arhitektuuri. Korteris on teostatud uus siseviimistlus, paigaldatud uued siseuksed, vahetatud aknad, paigaldatud uued radiaatorid, uuendatud elektrisüsteem, remonditud WC ja duširuum (paigaldatud põrandaküte). Korteris olev sisustus, valgustid ja aknakatted sisalduvad müügihinnas. Korteri kasutada on keldriboks.

Korteri ülalpidamiskulud suvel ca 100 €, kütteperioodil 140 - 250€.

Korter vabaneb kiiresti - olenemata, kas otsid endale kodu või suvituskorterit, saad ennast mugavalt kohe sisse seada.


****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield. Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Janno Peterson
maakleriteenuse juht, kutseline vanemmaakler tase 6
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu