ID 143391
kinnisvaraekspert.ee/objektid/143391
Tube 5
Üldpind 117.6 m2
Omandivorm korteriomand
Korrus 2/3
Katastritunnus: 62510:020:2870
Hind 329 000 €
Ruutmeetri hind 2 797.62 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Rannarajoon

Lisaandmed

kelder, vann, elekter, mööbli võimalus, lukustatav trepikoda, parkett, saun, vesi, eraldi wc, köögimööbel, eraldi toad, kinnine hoov, kõrged laed, tsentraalne vesi, keskküte

Lisainfo

Vaiksel rannalähedasel Roosi tänaval, väiksemas eestiaegses renoveeritud kortermajas asuv hubane ja ruumikas korter. Eelmise sajandi 30-ndatel ehitatud maja on kapitaalset renoveeritud ca 20 aastat tagasi, arvestades hoone ajalugu ja stiili, mida on järgitud ka korteri kujundamisel, mis läbis viimase suurema uuenduskuuri (köök, vannituba, saun) 5 aastat tagasi.

Päikesepoolne ja läbi maja planeeringuga korter asub hoone teisel korrusel, tema akendest avanevad rahulikud vaated nii tänavale kui naaberkruntidele. Korteri teljeks on pikk esik, mis ühendub poolavatute elu- ja puhketoaga ning mille ääres paiknevad veel 3 magamistuba kui ka mõnusalt ruumikas köök. Ajastu hõngu kannavad edasi nii kõrgemad laed, köögi kahepoolsed klaasuksed, punasest tellisest ja palkidest sisekujunduselemendid, dekoratiivkamin jms. Korteri tagaosas asub valgusküllane aknaga vannituba, kus eraldi ruumiosana köidab tähelepanu klaasseintega saun. Lisaks on osavalt ära kasutud ruumis olen sügav nišš, kus on väike ruum pesumasinale ja muule vajalikule. Ehk korter on renoveeritud stiilitunnetuslikult kasutades kaasaegseid materjale, säilitades samas algse eestiaegse miljöökeskkonna.

Maja/korteri soojustamise ning mugava küttesüsteemi (keskküte kaugküttel) tulemuseks on ka soe korter madalate ülalpidamiskuludega. Korteri kasutada on autokohad sisehoovis (2 tk, korteromanike vaheline suuline kokkulepe) ning panipaik keldrikorrusel. Maja trepikojast on pääs lõunapoolsele trepikojarõdule.

Korteri hind sisaldab köögimööblit koos köögitehnikaga, osalist mööblit ning aknatekstiile.

Ruumikas ja hubane korter vaieldamatult heas asukohas - tasub tulla tutvuma! Korter vabaneb mõistliku aja jooksul.


****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield. Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Janno Peterson
maakleriteenuse juht, kutseline vanemmaakler tase 6
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu