ID 142365
kinnisvaraekspert.ee/objektid/142365
Ruume 4
Üldpind 169 m2
Krunt 1158 m2
Valmidus valmis
Ehitusaasta 2000
Korruseid 2
Hoone materjal kivi
Hind 2 028 € +km
Ruutmeetri hind 12.00 €

Asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

Lisaandmed

konditsioneer, elekter, internet, köök, koosolekuruum, vesi, köögimööbel, eraldi toad, avatud köök, kinnine hoov, eraldi sissepääsud, planeering läbi mitme korruse, tsentraalne vesi, aiaga piiratud, ühistransport

Lisainfo

Haruldane pakkumine - oma 40m2 terassi ja 17,4 m2 garaažiboksiga büroopind Lilleküla asumis Kristiines, Räägu tänaval!

Anname pikaajalisele üürile privaatse, läbi kahe korruse büroopinna kogupindalaga 169 m2 (sh garaažiboks) ja lisaks 40m2 terass mida saab kasutada E-R tööajal . Ruumid vabanevad 01.06.2023. Kinnistu on piiratud aiaga mis tagab lisaturvalisuse ja igakordsel eelneval kokkuleppel omanikuga on võimalik suures sisehoovis korraldada privaatne kliendiüritus kui selline soov peaks tulevikus tekkima.
Signalisatsioonisüsteem on paigaldatud ja uuel üürnikul piisab lepingu sõlmimisest G4S- iga.

Tegemist on logistiliselt suurepärase asukohaga Mustamäe tee ja Sõpruse puiestee vahelises elumajade rajoonis Räägu ja Mooni tänava ristumiskohas.

Esimese korruse üldpind on 88,7 m2 kus paikneb esik, avatud bürooruum suurusega 49,7 m2 (sobib ideaalselt koosolekute pidamiseks), avatud köök 11 m2, lisaks WC ja garderoobiruum. Esikust pääseb otse ka küttega garaaži pindalaga 17,4 m2, mida saab sõltuvalt ettevõtte vajadustest kasutada ka hoiuruumina toodetele vms (asendab minilao rentimise vajadust).

Teisele korrusele viib keerdtrepp ja seal on üldpinda 80,7m2 kus paikneb 26,2 m2 avatud bürooruum, kaks eraldi kabinetti 17 m2 ja 18,8 m2, garderoob 3,2 m2, 7m2 ruum kus on hetkel hoiuruum ja WC. Teiselt korruselt avanevad kaunid vaated rahulikule eramajade rajoonile.

Üks parkimiskoht üürnikule on seespool turvaaeda.

HOONEST
Esmane kasutuselevõtt hoonel 2000.a.

Mõnus stressivaba töökeskkond ja õnnelikud töötajad on edu alus - antud büroopind loob selleks ideaalsed võimalused!

MIKS RÄÄGU TÄNAVA BÜROOPIND SOBIB SINU ÄRILE?

• Logistiliselt suurepärane asukoht, aga samas privaatne ja turvaline ümbrus siserajoonis eramajade ja kortermajade naabruses.
• Efektiivsed ja paindlikud planeeringud - tulevase üürniku vajadustest lähtuvalt saab ruumide kasutusotstarvet ümberplaneerida. Võimalus on poolitada alumine korrus seinaga kui ettevõttele piisab ainult II korruse büroopinnast. Sel juhul saab garaažiga koos pinda üürniku kasutuses olema 130 m2 ja üürihind kuus 1560 € + km/kuu. Sel juhul oleks esimesel korrusel üürniku kasutuses ainult esik ja garaaž. Teisele korrusele saaks vajadusel teha väikese kööginurga ja olemas on WC + 3,2 m2 ruum mida saab kasutada kas garderoobi, hoiuruumi vms otstarbel, lisaks kaks kabinetti ja kõrgete lagedega vastuvõtu või koosolekuteruum 26,2 m2.
• Teiselt korruselt avanevad vaated rahulikule Lilleküla asumile

Lisainfo: Üürihinnale lisanduvad kommunaalkulud (elekter ja vesi loendurite alusel ja küte proportsionaalsele pinnakasutusele hoones). Hoonel on oma gaasikatlamaja. Üürilepingut sõlmides tuleb tasuda 2 kuu üüri suurune tagatisraha, 1 kuu üüri suurune ettemaks ja vahendustasu 1 kuu üüri ulatuses.
****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield (endine DTZ). Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Argo Võrk
maakler, äripinnad, lepinguline partner
Tallinn