ID 141267
kinnisvaraekspert.ee/objektid/141267
Tube 4
Üldpind 76 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2022
Korrus 3/3
Korter 13
Hoone materjal kivi
Katastritunnus: 62517:064:0065
Hind 184 060 €
Ruutmeetri hind 2 421.84 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Rääma

Lisaandmed

rõdu, elekter, lukustatav trepikoda, parkett, saun, turvauks, dušš, vesi, turvakaamerad, ühistransport, panipaik, keskküte, vesipõrandaküte

Lisainfo

Niidupargi elurajooni esimene kortermaja - Oja tn 71 on valmis! Vastvalminud 4toaline korter nr 13 (76 m² + rõdu 4 m²) paikneb maja III korrusel vaadetega lõunasse ja läände. Tubade suurused on 28,4 m² (elutuba-köök, pääs rõdule), 13,4 m², 10,1 m² ja 9,5 m², lisaks duširuum/WC (4,7 m²), saun ning 2 esikut. Soovi korral on arendajalt võimalik korter osta koos köögimööbliga (lisandub korteri hinnale, võimalik finantseerida eluasemelaenu koosseisus). Korteri juurde kuulub panipaik (3,2 m²) I korrusel ja isiklik parkimiskoht kinnises parklas maja ees. Ühest esimestest kortermajadest Pärnus on maja parklasse kohe paigaldatud statsionaarne autolaadija.

AS SA.MET poolt arendatav Niidupargi elurajoon asub Räämal, vahetult Niidu parkmetsa kõrval. Uued kortermajad on energiasäästlikud - katusel päikesepaneelid, energiaklass A, korterites vesipõrandaküte (kaugküte), soojustagastusega ventilatsioon. Korterid on majades 1-4toalised ja igal korteril on oma rõdu või terrass. Valgusküllasust lisavad maast laeni ulatuvad aknad. Palju rõhku pannakse ühisele õuealale ja mänguväljakule, mis haljastatakse ja sisustatakse rikkalikult - see toob naabrid kokku ja liidab elurajooni üheks tervikuks.
Sinu kodu algab juba palju kaugemalt kui korteriuks!

Lisainfot Oja tn 71 uue kortermaja ja Niidupargi elurajooni kohta leiate kodulehelt http://www.niidupargi.ee NB! Järgmine kortermaja elurajoonis - Niidu tn 1c valmib juba septembris 2023. Korterite müük on alanud!

Küsi laenupakkumist Luminorist, eripakkumisena lepingutasu 0€!

Küsimuste korral ja lisainfo saamiseks võtke palun ühendust!


****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield (endine DTZ). Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Janno Peterson
maakleriteenuse juht, kutseline vanemmaakler tase 6
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu
Kirjuta mulle!