ID 141222
kinnisvaraekspert.ee/objektid/141222
Üldpind 175.6 m2
Krunt 2304 m2
Omandivorm kinnistu
Valmidus valmis
Korruseid 1
Hoone materjal palkmaja
Katastritunnus: 86301:007:0207
Hind 85 000 €
Ruutmeetri hind 484.05 €

Asukoht

Pärnu maakond, Lääneranna vald, Kulli küla

Lisaandmed

õhksoojuspump, elekter, vesi, ahiküte

Lisainfo

MAAMAJA, HEA LIGIPÄÄS, MERI 4,5 KM, KÕRVALHOONED

Looduskivi vundamendil rõhtpalkidest maja on 1894 aastal ehitatud spetsiaalselt poehooneks. Tule osta maakodu, millel on rääkida oma lugu. Sel sügisel suleti selles majas külapood, mis on seal järjepidevalt tegutsenud juba 128 aastat. Külaelanikud ja ka suveelanikud ja niisama suvitajad oleksid väga rõõmsad, kui Sina tuleksid ja võtaksid selle poe pidamise enda peale. Jah, just Sina, kes Sa seda teksti praegu loed! Tule anna sellele poele uus elu ja miks mitte ehitada näiteks kõrvalhoonest hoopis elumaja. Variante on.

- Kinnistu üp 2304 m²
- Kauplushoone ehitusalune pind 199 m², üp 175,6 m²
- Vesi tsentraalne, kanal lokaalne
- Ahjuküte ja õhksoojuspump, kõrvalhoonetes küte puudub
- Kõrvalhooned: palkhoone üp 88,6 m² ja maakivist koone üp 11,5 m²
- Juurdepääsuteed on heas korras, bussipeatus lähedal
- Meri u 4,5 km, Varbla kool 6 km, Tõstamaa kool ja lasteaed 14 km

Piirkond on kuulus oma ilusa ja puhta looduse poolest. Seal on Pärnumaa lääneosa üks kauneimaid supelrandu, lauge liivase põhjaga Matsi Rand, mis on mõnus rahulik koht, kus rannamõnusid nautida. Lisaks on ümbruskonnas mitu looduskaitse ala, matkarada ja hulganisti vaatamisväärsusi, mis meelitavad kohale suvekülalisi ning mis omakorda annab hea põhjuse poe pidamiseks või miks mitte mõelda ka majutusteenuse pakkumisele.

Mõned kümned meetrid eemal asub Kulli kiige- ja jaanituleplats, kus kohalik külaselts korraldab erinevaid üritusi kohalikele ja kaugemalt tulijatele.
MTÜ Saulepi Külaselts on teinud väga tublit tööd kogukonna eluolu parandamiseks ja edendamiseks, keda huvitab saab sellest ja ka paljust muust lugeda nende kodulehelt – http://www.saulepi.ee

Lääneranna valla keskuseks on Lihula linn – 44 km
Pärnu linn – 53 km
Tallinn – 150 km
****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield. Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Mai Arjakas
kutseline maakler
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu