ID 140257
kinnisvaraekspert.ee/objektid/140257
Tube 1
Üldpind 32.9 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2023
Korrus 1/5
Korter 2
Hoone materjal kivi
Katastritunnus: 62517:064:0062
Hind 88 000 €
Ruutmeetri hind 2 674.77 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Rääma

Lisaandmed

rõdu, elekter, lukustatav trepikoda, parkett, turvauks, dušš, vesi, turvakaamerad, ühistransport, panipaik, keskküte, vesipõrandaküte

Lisainfo

Niidupargi elurajooni uus kortermaja - Niidu tn 1c, valmib 2023. aasta sügisel. AS SA.MET poolt ehitatavad uued kodud paiknevad Räämal - vahetult Niidu parkmetsa kõrval. Kortermajad on energiasäästlikud, katusel päikesepaneelid, energiaklass B, korterites vesipõrandaküte (kaugküte), soojustagastusega ventilatsioon, Niidu 1c majas lift. Korterid on 1-4toalised ja igal korteril on oma rõdu või terrass. Valgusküllasust lisavad maast laeni ulatuvad aknad. Korteri juurde on võimalus soetada panipaik (hind vastavalt suurusele) ja isiklik parkimiskoht (sh. elektrilaadijaga). Palju rõhku pannakse ühisele õuealale ja mänguväljakule, mis saavad olema rikkalikult haljastatud ja sisustatud - see toob naabrid kokku ja liidab elurajooni üheks tervikuks - Sinu kodu algab juba palju kaugemalt kui korteriuks!

1toaline korter nr 2 (32,3 m² + suur terrass 14 m² + oma väike õueala) asub maja I korrusel vaatega lõunasse. Korteris paiknevad avar elutuba-köök 24 m² ning lisaks veel duširuum/WC (4,5 m²) ja esik (4,4 m²). Soovi korral on arendajalt võimalik korter osta koos köögimööbliga (lisandub korteri hinnale, võimalik finantseerida eluasemelaenu koosseisus). Küsi laenupakkumist Luminorist, eripakkumisena lepingutasu 0€!

Rohkem infot Niidu tn 1c uue kortermaja ja Niidupargi elurajooni kohta leiate kodulehelt http://www.niidupargi.ee

Küsimuste korral ja lisainfo saamiseks võtke palun ühendust!


****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield (endine DTZ). Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Janno Peterson
maakleriteenuse juht, kutseline vanemmaakler tase 6
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu
Kirjuta mulle!