ID 139693
kinnisvaraekspert.ee/objektid/139693
Tube 4
Üldpind 76 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2022
Korrus 2/3
Korter 8
Hoone materjal kivi
Katastritunnus: 62517:064:0065
Hind 167 000 €
Ruutmeetri hind 2 197.37 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Rääma

Lisaandmed

rõdu, elekter, lukustatav trepikoda, parkett, turvauks, dušš, vesi, turvakaamerad, ühistransport, panipaik, keskküte, vesipõrandaküte

Lisainfo

UUE Niidupargi elurajooni esimene kortermaja - Oja tn 71, valmib juba 2022. aasta novembris! AS SA.MET poolt ehitatavad uued kodud on kavandatud Räämale, vahetult Niidu parkmetsa kõrvale. Majad on energiasäästlikud, katusel päikesepaneelid, energiaklass A, korterites vesipõrandaküte (kaugküte), soojustagastusega ventilatsioon. Korterid on 1-4toalised ja igal korteril on oma rõdu või terrass. Valgusküllasust lisavad maast laeni ulatuvad aknad. Korteri juurde on võimalus soetada panipaik (hind vastavalt suurusele) ja isiklik parkimiskoht (sh. elektrilaadijaga). Palju rõhku pannakse ühisele õuealale ja mänguväljakule, mis saavad olema rikkalikult haljastatud ja sisustatud - see toob naabrid kokku ja liidab elurajooni üheks tervikuks - Sinu kodu algab juba palju kaugemalt kui korteriuks!

4toaline korter nr 8 (76 m² + rõdu 4 m²) paikneb maja II korrusel vaadetega lõunasse ja läände. Tubade suurused on 28,4 m² (elutuba-köök, pääs rõdule), 13,4 m², 10,1 m² ja 9,5 m², lisaks duširuum/WC (6,1 m² - võimalik tellida lisaks saun või asendada dušinurk vanniga) ja esik ning koridor. Soovi korral on arendajalt võimalik korter osta koos köögimööbliga (lisandub korteri hinnale, võimalik finantseerida eluasemelaenu koosseisus). Küsi laenupakkumist Luminorist, eripakkumisena lepingutasu 0€!

Rohkem infot Oja tn 71 uue kortermaja ja Niidupargi elurajooni kohta leiate kodulehelt http://www.niidupargi.ee

Küsi infot ka uue Niidu tn 1c kortermaja kohta - valmib suvel 2023. Eelregistreerimine juba avatud!

Küsimuste korral ja lisainfo saamiseks võtke palun ühendust!

Janno Peterson
maakleriteenuse juht, kutseline vanemmaakler tase 6
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu
Kirjuta mulle!