ID 137995
kinnisvaraekspert.ee/objektid/137995
Tube 8
Üldpind 300 m2
Krunt 4020 m2
Omandivorm kinnistu
Hind 540 000 €
Ruutmeetri hind 1 800.00 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Tammiste

Lisaandmed

õhksoojuspump, signalisatsioon, vann, garderoob, elekter, kamin, mööbel, mööbli võimalus, garaaž, tööstusvool, internet, parkett, külmkapp, saun, dušš, pesumasin, vesi, köögimööbel, kinnine hoov, kõrged laed, tsentraalne vesi, metsa lähedal, maaküte, vesipõrandaküte, kombineeritud küte

Lisainfo

Rahuliku kõrvaltänava lõpus, privaatselt paiknevad naaberkinnistud linnalähedases Uuemetsas, mis mõlemad hoonestatud uuemate eramutega. Sobib koduotsijale kellel suurem pere ja kus erinevad põlvkonnad soovivad mugavalt lähestikku elada.

Mõlemad kinnistud (1480 m² ja 2540 m²) moodustavad ühtse haljastuslahendusega naabruse, kuhu on sobitatud iluaiad, aiamaa, väike pargiala, suveköök/grillmaja, jms. Suurem krunt on hoonestatud 2korruselise kivimajaga (204 m²) ja väiksem krunt mansardkorrusega puitelamuga (100 m²). Kohe läheduses asuvad Pärnu jõgi, mille ääres elamurajooni supluskoht ning Tammiste mets koos oma metsaradadega.

Suurema eramu I korrusel asuvad läbi kahe korruse avanev elutuba-hall (52 m²), mille elutoa osale annavad vormi ja valgust kaarjas klaassein ning kõrge kaminasein. Elutoas jätkuks olev söögituba-köök (22 m²) paikneb jõe suunas ning sealt pääseb hommikupäikese poolsele kiviterrassile. I korruse teises osas asuvad nurgaaknaga tuba (15,4 m²), pesemis- ja saunaruumid (10 m², puukeris), WC ning katuslaega garaaž (35 m²) kahele autole. II korrusele viib avatud trepp, kus tubade ees asub trepirõdu-koridor (11 m²). Korrusel asuvad kaks magamistuba (18 m² ja 18,5 m²), millest ühest pääseb kaarjale rõdule (15 m²). Tubade vahel asub aknaga vannituba (10 m², nurgavann) ning koridori lõpus garderoob. Elamu välisseinad on viimistletud peamiselt paekiviga, aktsendina on kasutatud punast tellist. Siseruumides domineerivad puit, kivi, paekivi ja teised peamiselt looduslikud materjalid. Eramu on maaküttel (I k vesipõrandaküte, II k radiaatorküte), talvised ülalpidamiskulud kokku ca 200 €. Mõlema maja vesi- ja kanalisatsioon on linnatrassist. Suurema elamuga hoonestatud kinnistut on võimalik osta ka eraldi, hind 349 000 €.

Väiksemat elamut iseloomustab hubasus, kus aga hoonet läbiv katuslagi annab interjöörile hea avaruse. Kõrge õhuruumiga elutuba-köök (50 m²) on oskuslikult liigendatud - nii sulanduvad ruumis omavahel nii köök, söögituba, elutuba, esik kui ka väike veranda osa. Maja keskel asuv punasest tellistest kamin-ahi ja poolavatud mansardkorrus (tuba 16 m²) lisavad ruumile stiili ja lahedust. Lisaks asuvad korrusel 2 magamistuba (10,5 m² + garderoob 2,4 m² ja 10 m²) ning ruumikas vannituba (5,7 m²). Hoone välisküljel paiknevad elutoa terrass, auto varjualune ja kuur (7 m²). Maja on puitsõrestikust välisseintega, mis viimistletud väljast laudise ja osalt paekiviga. Hoone kütmiseks on nii kamin-ahi, kui õhksoojuspump. Kinnistu eraldi müügis ei ole.

Juhul, kui soovite kinnistutega lähemalt tutvuda või lisainfot saada, siis palun võtke ühendust.

Janno Peterson
maakleriteenuse juht, kutseline vanemmaakler tase 6
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu
Kirjuta mulle!