ID 137980
kinnisvaraekspert.ee/objektid/137980
Tube 8
Üldpind 220 m2
Krunt 1693 m2
Omandivorm kinnistu
Valmidus remonti vajav
Ehitusaasta 1936
Korruseid 2
Hoone materjal palkmaja
Katastritunnus: 62512:026:0550
Hind 550 000 €
Ruutmeetri hind 2 500.00 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Kesklinn

Lisaandmed

kelder, vann, boiler, elekter, mööbli võimalus, tööstusvool, parkett, sindel, dušš, vesi, naabrivalve, eraldi sissepääsud, uus elektrisüsteem, tsentraalne vesi, aiaga piiratud, abihoone, ühistransport, ahiküte, elektri põrandaküte

Lisainfo

Müüa Pärnu parimas piirkonnas, rannarajooni/kesklinna piiril üks tõeliselt kauni ja omapärase arhitektuuriga funkstiilis maja. Elamut on ehitanud 1936. aastal Pärnu „Siinmaa koolkond“.
1998. aastal on elamut renoveeritud võimalikult originaali lähedaselt, säilitades algupärane välisilme.
See kaunis kinnistu aadressiga Aisa 9 üp 1262,0 m2, lisaks avar kinnistu aadressiga Aisa 9 a, üp 431 m2, ootab uut omanikku ja müüakse koos tervikuna.
Ostja saab Aisa 9 kinnistul oleva elamu, mille nii esimene kui ka teine korrus on identselt sarnased, ( korruste üp 110 m² ) lisaks on hoonel 2 eraldi sissepääsu, mis annab suurepärase võimaluse hoonete kasutamiseks kahele perele. Korruste vahel on kaunis ja lai kivitrepp. Eraldi asetsevatel korrustel paiknevad neli eraldi tuba, eraldi paikneva köögiga. Neist suurima siseõue poolse kaarja seina, kahepoolsete paraaduste ja kaminaga elutoa suuruseks on 39,4 m2.
Külmal ajal annab hubasust mõlemal korrusel elutoas asetsev kamin, kahhelahi, puupliit köögis ning kahe magamistoa vahel asetsev teine kahhelahi.
Alternatiivina on võimalik iga tuba kütta ka elektriradiaatoritega. Tulevikus võimalus liituda kaugküttega. Mõlema korruse vannitubades elektriline põrandaküte. Stiilsust ja maitsekust lisab kodudele kalasaba mustriline originaalne tammepuidust kilpparkett tubades ja koridoris v.a köögis.

Alumise korruse vannitoas on vann, soe vesi 300-liitrilisest elektriboilerist. Ülemisel korrusel dušikabin, soe vesi 50-liitrisest elektriboilerist. Kogu majal korralikud PVC aknad. Elamu all avar kelder.
Aisa 9a kinnistul on renoveerimist ja kohendamist vajav vanem puumaja ning lammutamist vajav kõrvalhoone.
Kinnistutel on mõned marjapõõsad, viljapuud ja palju rohelust. Aias kastmine eestiaegsest kaevust, kuhu on asetatud el.pump taimede kastmiseks. Kanalisatsioon ja külm vesi tsentraalsed.
Elamu üldine seisukord on rahuldav ja elamiskõlblik, kuid renoveerimist ja kaasajastamist vajav.
Kõik see Pärnu parimas piirkonnas, kus läheduses nii mererand (ca 800 m), rannapargid kui kesklinn. Kinnistul olles on tunne nagu elaksid maal, kuigi elad kaunis kuurortlinnas, kõige selle hüvedega.
Kui soovid kogu seda idüllilist kohta vaatama tulla, helista mulle 51 55 911 ja lepime aja kokku.
Kersti Meister
maakler
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu