ID 135985
kinnisvaraekspert.ee/objektid/135985
Tube 4
Üldpind 115.3 m2
Krunt 3901 m2
Omandivorm kinnistu
Valmidus valmimisel
Ehitusaasta 1937
Korruseid 2
Hoone materjal kivi
Hind 85 000 €
Ruutmeetri hind 737.21 €

Asukoht

Pärnu maakond, Tori vald, Aesoo küla

Lisaandmed

signalisatsioon, boiler, elekter, kamin, mööbel, mööbli võimalus, garaaž, tööstusvool, internet, sileplekk, saun, dušš, vesi, eraldi wc, köögimööbel, eraldi toad, avatud köök, uus torustik, kinnine hoov, eraldi sissepääsud, uus elektrisüsteem, seinakapp, pööning, lokaalne vesi, puurkaev, abihoone, metsa lähedal, ahiküte

Lisainfo

Müüa looduslikult kaunis kohas Aesoo külas Soomaa servas, armas kodune kodu, mis algselt on ehitatud 1937. aastal. Kivimaja, mis tänaseks on saanud uue ilme pideva renoveerimise näol sobib just Sulle, kes Sa otsid kas alaliselt elamiseks või suvituskohana peatumiseks paika.

Elamu on silikaattellisest ümbrisega, soojustus kivivillaga, sobilik ka alaliseks elamiseks. Katusel korralik tsinkplekk, mis paigaldatud alles 2020 aasta sügisel. Ehitiselune pind 160 m2.
Kauba peale kiirele ostjale - suur kogus kasutatud, kuid korralikku katusekivi materjali!
Elamus on 3 tuba ja suur avar köök-elutuba, kus sooja annab majaomanikust pottsepa omavalmistatud kaminahi ja puupliit. Kogu elamul korralikud kahekordse klaasiga puuaknad, tubades põrandatel laminaatparkett, köögis eriti silmatorkav ja unikaalne tellise ja EPO-liim pinnas. Võimalusel ja vajadusel saab teisele korrusele eluruumid ehitada, selleks olemas teisele korrusel viiv puittrepp.
Seo vesi boilerist, külm vesi oma puurkaevust, kanalisatsioon kogumiskaevu näol. Uus veetorustik. Olemas puukerisel köetav ja toimiv saun pesuruumiga, mis vajab veidi uuendust.
Uue ehitisena on maja paremas tiivas olev garaaž ühele autole, esik ja kaks uut vinskappi teisel korrusel. Tööstusvool.

Kinnistul puukuur talvepuude hoidmiseks, väike tiigisilm, haljastaud ja hooldatud õueala, kus kasvamas viljakandev õunapuu, paar sõstrapõõsast ja mõned ilupõõsad, lilled.

Koht sobilik Sulle, kes Sa armastad privaatsust ja vaikust.
Asukoha poolest samuti paikneb kinnistu heas positsioonis, ümberringi seene- ja marjametsad, lähim kauplus asub Vändras ca 16 km ja teine kauplus Tori-Jõesuus ca 15 km. Viljandisse ca 55 km.
Maantee talvisel ajal on hooldatud ja ligipääs kinnistul on hea.
Tule vaatama, küsi lisa ja osta see maapealne paradiis omale uueks peatuspaigaks!

ANNA OMA KINNISVARA MEILE MÜÜKI JA VÕIDA ROBOTTOLMUIMEJA MIELE SCOUT RX2!
Oma kinnisvara edukaks müümiseks võta ühendust Kinnisvaraekspert Pärnu maakleritega, sest on asju milles tasub usaldada eksperte! Kampaania tingimused: https://www.kinnisvaraekspert.ee/kampaania

Kersti Reppo
maakler
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu