ID 134535
kinnisvaraekspert.ee/objektid/134535
Tube 2
Üldpind 48.9 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2020
Korrus 2/3
Hoone materjal monoliit
Katastritunnus: 15904:003:1430
Hind 98 000 €
Ruutmeetri hind 2 004.09 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Papsaare küla

Lisaandmed

rõdu, elekter, lukustatav trepikoda, parkett, dušš, vesi, eraldi toad, avatud köök, kõrged laed, tsentraalne vesi, keskküte, vesipõrandaküte

Lisainfo

Viimane kahetoaline selles majas!
Suure rõduga kahetoaline privaatne korter.
See uus, mugav ja kaasaegne kortermaja pakub kõike, mida kodutunde leidmiseks vaja: rahulik atmosfäär, valge liivaranna lähedus, päiksepoolsete rõdude- ja terrassidega 2-3 toalised korterid, kvaliteetsed materjalid ja energiasäästlikud lahendused (keskküte, vesipõrandaküte, soojustagastusega sundventilatsioon, päikesepaneelid maja katusel jms). Mesiheina tee 6 ehitatav kolmekorruseline kortermaja paikneb Pärnu linna ääres Valgeranna golfikväljaku ja liivaranna läheduses.

Kortermaja oma avarate lõunapoolsete terrasside ja rõdudega loob itaalia arhitektuuri ning disainiga ainulaadsuse. Energiasäästlikkus on tagatud uudse ehitusmaterjali Climablockiga, mille ainuesindusõigus Eestis arendajale kuulub.
Uued kahe ja kolmetoalised A-klassi korterid on esimesel korrusel avarate terrassidega ja II-l ning III-l korrusel suurte rõdudega varustatud.
Kahetoaliste korterite ruutmeetrid jäävad vahemikku 40,8-50,8m² ja kolmetoaliste korterite suurused 68,2-68,8m² kolmetoalised korterid on läbi maja planeeringuga, mis võimaldab rohkem valgust ja vaateid erinevatesse ilmakaartesse.

Vaata lisa: kinnisvaraekspert.ee/leonardo