ID 129081
kinnisvaraekspert.ee/objektid/129081
Tube 3
Üldpind 67.4 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2019
Korrus 1/3
Korter 31
Hoone materjal monoliit
Katastritunnus: 15904:003:1430
Hind 131 000 €
Ruutmeetri hind 1 943.62 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Papsaare küla

Lisaandmed

rõdu, elekter, lukustatav trepikoda, parkett, dušš, vesi, eraldi toad, avatud köök, kõrged laed, tsentraalne vesi, keskküte, vesipõrandaküte

Lisainfo

Suure terrassiga kolmetoaline privaatne korter.
See uus, mugav ja kaasaegne kortermaja pakub kõike, mida kodutunde leidmiseks vaja: rahulik atmosfäär, valge liivaranna lähedus, päiksepoolsete rõdude- ja terrassidega 2-3 toalised korterid, kvaliteetsed materjalid ja energiasäästlikud lahendused (keskküte, vesipõrandaküte, soojustagastusega sundventilatsioon, päikesepaneelid maja katusel jms). Mesiheina tee 6 ehitatud kolmekorruseline kortermaja paikneb Pärnu linna ääres Valgeranna golfikväljaku ja liivaranna läheduses.

Kortermaja oma avarate lõunapoolsete terrasside ja rõdudega loob itaalia arhitektuuri ning disainiga ainulaadsuse. Energiasäästlikkus on tagatud uudse ehitusmaterjali Climablockiga, mille ainuesindusõigus Eestis arendajale kuulub.
Uued kahe ja kolmetoalised A-klassi korterid on esimesel korrusel avarate terrassidega ja II-l ning III-l korrusel suurte rõdudega varustatud.
Kahetoaliste korterite ruutmeetrid jäävad vahemikku 40,8-50,8m² ja kolmetoaliste korterite suurused 68,2-68,8m² kolmetoalised korterid on läbi maja planeeringuga, mis võimaldab rohkem valgust ja vaateid erinevatesse ilmakaartesse.

Vaata lisa: kinnisvaraekspert.ee/leonardo