ID 133396
kinnisvaraekspert.ee/objektid/133396
Tube 4
Üldpind 105.4 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2021
Korruseid 2
Korter 3
Hoone materjal kivi
Katastritunnus: 62512:033:0017
Hind 255 000 €
Ruutmeetri hind 2 419.35 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Rannarajoon

Lisaandmed

rõdu, vann, garderoob, elekter, parkett, saun, turvauks, dušš, vesi, eraldi wc, eraldi toad, kinnine hoov, eraldi sissepääsud, planeering läbi mitme korruse, kõrged laed, uus elektrisüsteem, tsentraalne vesi, panipaik, keskküte, vesipõrandaküte

Lisainfo

Uus hubane ridaelamu A.H. Tammsaare puiesteel kohe supelranna ja parkide läheduses. Tänavaliiklusest eemal asuvasse ridaelamusse tuleb 4 optimaalse suurusega (105-120 m² + terrass 17 m²) läbimõeldud planeeringuga ridaelamukorterit, milledel on siseaeda/lõunasse orienteeritud avarad elutoad, suured vannitoad, saunad, oma panipaigad ja muu heaks elukeskkonnaks vajalik. Tegemist on ka ehituslikult kaasaegse hoonega (energiaklass "B"), millel tulevad kiviseinad, paneelvahelaed, puitalumiiniumaknad, kaugküte (vesipõrandaküte), korterikohased sundventilatsioonid jms. Hoone eluruumide kõrgused on I korrusel 2,85 m ja II korrusel 2,75 m, võimalik on korteritesse ehitada kamin ja paigaldada kliimaseadmed (valmidus loodud).

Ridaelamukorteris nr 3 paiknevad esimesel korrusel elutuba (36,2 m², pääs terrassile +17,4 m²), elutoaga ühendatud köök (5,8 m²), esik, abiruum-panipaik, WC ning eraldi sissepääsuga panipaik (3,2 m²). II korrusel paiknevad 3 magamistuba (13,4, 10 m², 10 m²), vannituba/WC (4,7 m²), saun (2,6 m²) ja katuseaknaga trepihall (9,3 m². Siseviimistlus teostatakse kvaliteetsete materjalidega - parkettpõrandad Lincona ning keraamilised plaadid ja sanitaartehnika Wermstock'i valikutest.

Iga korteri juurde kuulub üks parkimiskoht krundil, sisehoov on piiratud aiaga, krunt haljastatakse vastavalt haljastusprojektile. Korteri ostja saab soovi korral kaasa rääkida nii korteri planeeringus, kui ka siseviimistluse ja sanitaartehnika valikul.

Ridaelamu ehitusperiood on 10-11 kuud, ehituse algus planeeritud suve lõpus või peale esimese ridaelamukorteri müügilepingu sõlmimist. Müügilepingu sõlmimisel on I osamakse suuruseks 20% korteri hinnast, ülejäänud ostu-müügi summa tasutakse korteri valmimisel-üleandmisel. Siseviimistluse kohase info, täpsemate projektjooniste jm teabe saamiseks võtke palun ühendust.

Janno Peterson
maakleriteenuse juht, kutseline maakler
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu
Kirjuta mulle!