ID 132401
kinnisvaraekspert.ee/objektid/132401
Tube 3
Üldpind 60.9 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2020
Korrus 4/5
Korter 3
Hoone materjal kivi
Katastritunnus: 62401:001:0421
Hind 138 000 €
Ruutmeetri hind 2 266.01 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Kesklinn

Lisaandmed

signalisatsioon, rõdu, kelder, elekter, lift, parkett, dušš, vesi, kõrged laed, vaateaken, sissepääs tänavalt, keskküte, vesipõrandaküte

Lisainfo

Midagi uut südalinna gurmaanidele - neile kes hindavad moodsat linnaruumi, maitsekat arhitektuuri ja soovivad olla mugavalt kõige keskel. Juba aasta lõpus valmib uue Aia tänava pikenduse ja Lai tn. nurgal uus elu- ja ärihoone, mille kõrgematel korrustel hakkavad paiknema korterid- ja külaliskorterid. See on võimalus oma korteri rõdult vaadelda jõge, linnasaginat ja miks mitte tulevikus ka seda, kuidas uus sild üle jõe ulatuma hakkab. Võimalus parkida oma auto mugavalt ning turvaliselt maja alla ja vuhada garaažis liftiga otse oma elukorrusele.

Maja IV korrusel asuv 3 toaline korter paikneb maja läänepoolsel küljel. Korteris paikneb garderoobinišiga esik (7,1 m²), elutuba-köök (29,7 m²) 1 magamistuba (10 m²) 2 magamistuba (9,4 m²). ja pesuruum (4,7 m²). Suurest toast pääseb avarale rõdule (13,9 m²), mis annab korterile juurde märgatava lisapinna. Eluruumide kõrgus on 2,9 m, mis koos maast laeni akendega lisab mõnusat avarust. Lisaks kuuluvad korteri juurde turvalised läbipääsusüsteemid, videovalve ning ka uudisena tsentraalse jahutuse paigaldamise valmidus.

Korterite ehitamisel kasutatakse vaid kvaliteetseid lahendusi ja materjale, kus siseviimistlus arvestab viimaseid siseviimistlustrende ja ka ostja maitset. Hea korteri sisekliima tagavad vesipõrandaküte, soojustagastusega sundventilatsioon, kvaliteetaknad. Tehes oma ostuotsuse juba täna on ostjal suurem valik ning rohkem võimalust kaasarääkida oma korteri valmimise juures.

Korteri juurde on võimalik osta autokoht maja keldrikorrusel paiknevas maa-aluses garaažis (15 000 €) ja panipaik (5000 €, hind mõlemad koos ostes 19 000 €).
Juba praegu laieneb sinna uus linnasüda, kuhu kandub liikluskese, ning kus uue asukoha leiavad mitmed arenevad ettevõtted - nii bürood, finantsasutused kui vabaaja teenused. Pärnu südalinn on kiires arengus, koos sellega on muutumas ka inimeste senised liikumisteed, tänavavõrgustik, kohad äritegemiseks ja elamiseks. Märgatvalt on muutumas ka meid ümbritsev kinnisvarakeskkond - kohad, kus tahame elada, töötada, mida külastada, veeta oma vaba aega.
Elu ja -ärihoone valmib 2020 aasta detsembris.

Uus kümnend, uus aeg - aeg edasi liikuda!