ID 130368
kinnisvaraekspert.ee/objektid/130368
Tube 6
Üldpind 143.7 m2
Krunt 4460 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus renoveeritud
Ehitusaasta 1975
Korruseid 2
Hoone materjal kivi
Hind 95 000 €
Ruutmeetri hind 661.10 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Jõõpre küla

Lisaandmed

rõdu, kelder, boiler, garderoob, elekter, kamin, mööbel, mööbli võimalus, tööstusvool, internet, parkett, rullmaterjal, saun, dušš, vesi, eraldi wc, köögimööbel, naabrivalve, eraldi toad, avatud köök, uus torustik, eraldi sissepääsud, kõrged laed, uus elektrisüsteem, seinakapp, tsentraalne vesi, metsa lähedal, sissepääs tänavalt, ahiküte, elektri põrandaküte, kombineeritud küte

Lisainfo

Müüa Jõõpre külas külakeskuse hoones kus asub ka kauplus Meie, teisel korrusel asuv renoveeritud ja avar korteriomand koos sinna kuuluvate esimesel ja teisel korrusel olevate mitteeluruumidega
Privaatne sissepääs nii hoone eest kui tagant.
Müüdav korter ja selle juurde kuuluvad ruumid asuvad hoone keskosas, ega sega teisi kaasomanikke, Elamus on kokku kaasomanikke 5.
Teisel korrusel renoveeritud ja muudetud planeeringuga korteriomand, kus tänaseks veel seadustamata kogu korteriomandi üldpind.
Läbi maja planeeringuga korteris on 2-elutuba, ühes elutoas paikneb suur kamin, teises elutoast pääs verandale ehk katuseterrassile. Korteris on 4 eraldi magamistuba, dushiruum, saun ja WC- koos. Avatud köök.
Sooja annab lisaks kaminale esimesel korrusel olev kaminaküte+vesi-õhkküte
Korterit on maitsekalt renoveeritud, vahetatud ja soojustatud nii siseseinu, lagesid, põrandaid kui ka kogu elektrisüsteemi. Põrandatel uus täispuitparkett, uued PVC aknad. Vesi ja kanal tsentraalne.
Kogu korteris olev mööbel on tulevikus ostjaga läbiräägitav, kas ja mis kuuluks ostu-müügi hinna sisse.
Kogu müüdav vara sobiks ideaalselt väikese külalistemaja pidamiseks või veel mingiks toredaks ja tulutoovaks ettevõtmiseks.
Oma silm on kuningas – helistage mulle 51 55 911 ja lepime aja kokku, millal vaatama minna!Kersti Reppo
maakler
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu