ID 115751
kinnisvaraekspert.ee/objektid/115751
Tubade arv 5
Üldpind 229 m2
Krunt 1092 m2
Omandivorm kinnistu
Ehitusaasta 1982
Korruseid 2
Hoone materjal kivi
Katastritunnus: 62508:025:0360
Hind 129 000 €
Ruutmeetri hind 563.32 €

Asukoht

Pärnumaa, Pärnu linn, Raeküla

Lisaandmed

rõdu, kelder, vann, elekter, kamin, garaaž, tööstusvool, parkett, saun, dušš, vesi, eraldi wc, köögimööbel, kinnine hoov, tsentraalne vesi, abihoone, keskküte, tahke kütus

Lisainfo

Suuremal krundil asuv eramu koos kõrvalhoonega, mis asub vaikse tupiktänava lõpus omades ka juurdepääsu Lembitu tänavalt.

Ruumikas ja 80'ndatel endale hoolega ehitatud elamus paiknevad eluruumid kahel korrusel kolmel tasapinnal, lisaks abiruumid keldrikorrusel. Elamu I korrusel asuvad kaminaga elutuba, köök ja esik, järgmisel tasapinnal magamistuba (kamin), vannituba ja wc ning II korrusel trepihall ja 3 magamistuba, kust ka pääs rõdule. Eluruumide põrandad on parkettpõrandad, mis paigaldatud omaaegsete meistrite poolt. Elamu alumisel tasapinnal asuvad saunaruumid, koduhoiuruum ja garaaž ning keldrikorrusel majapidamiseruumid (ühes kamin-leivaahi), panipaigad ja katlaruum. Elamu vajab korrastamist.

Kõrvalhoone (132 m²+ 20 m²) on ehitatud puutöökojaks ning seda on hea kasutada ka täna tööruumidena või ümber kohandada mõneks muuks vajalikuks otstarbeks.

Krundil asub veel varjualune-grillnurk ning haljastusena elujõus puud ja põõsad.

Soovi korral võimalik juurde osta naaberkinnistu Ugandi 1 (731 m², elamumaa), mis hoonestatud endise puidutöökojaga ja kõrvalhoonega.


Janno Peterson
maaklerteenuse juht, kutseline maakler
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu
Kirjuta mulle!