JÕESUUDME ELAMUKRUNDID

Eksklusiivsed jõe- ja mereäärsed elamukrundid

Käesolevaga pakume head võimalust omandada Audru jõe ääres, Pärnu kesklinnast linnulennult vaid kolme kilomeetri kaugusel, ainulaadset elukeskkonda. Jõesuudme on kõrge miljööväärtusega elurajoon, kus on juba välja ehitatud asfalteeritud juurdepääsuteed ja kruntidele on rajatud kõik vajalikud kommunikatsioonid (tsentraalne vesi ja -kanalisatsioon, elektriliitumine 3×20 A). Krundid on valmis koheseks oma unistuste kodu rajamiseks.

Jõesuudme elamurajoonile on omane vee lähedus – Audru jõe suue ja Pärnu laht. Jõesuudme elanikel on võimalus rajada ühine paadisadam ja jõeäärsetel kinnistutel on oma privaatne paadikanal – paadiga koju ja merele.

Jõesuudme elamurajoonis on  võimalus luua sportimis- ja ajaveetmiskoht 12 717 m² jõega piirnevale kinnistule, kuhu on võimalik rajada spordiväljakud, lõkkeplats, paadisild jne.

Elamukruntide suurused on vahemikus 2499 – 5468 m2. Kruntidele võib kavandada ühepereelamu maksimaalse pindalaga 200 m² ja abihoone maksimaalse pindalaga 60 m². Elamutele on planeeritud suured merevaatega terrassid. Maksimaalne  lubatud  kõrgus elamutele maapinnast on 8 m ja abihoonetel 5 m. Lubatud suurim korruselisus: üksikelamul 2; abihoonel 1.

Detailplaneeringus  näidatud  hooned  on  tinglikud  ja paigutatakse  krundile  konkreetse ehitusprojekti käigus, vastavalt looduslikule olukorrale ja omaniku soovile.

Võta meiega ühendust!

Sinu kontaktandmed

Juhul kui maakler ei saa koheselt vastata, jäta oma kontaktandmed

Vestlus:

Jäta kontaktandmed