Tutvustus

Uued büroopinnad Papiniidu ristmikul Riia Majas

Uued büroopinnad oktoobri lõpus valmivas Riia Majas, mis ehitatakse hea nähtavusega ja aktiivse liiklusega asukohta – Riia mnt ja Papiniidu tn ristmikule. Samal ristmikul paiknevad veel kaubanduskeskus „Kaubamajakas“, Papiniidu keskus, Alexela tankla jm ärihooned.

Riia Maja I korrusel (välja üüritud) hakkavad paiknema kaubandus- ja teeninduspinnad, kohvik ning II korrusel büroopinnad suurustega 34 – 195 m² (vaba viimane büroopind 55 m²). Teisele korrusele on eraldi sissepääs maja peafassaadist. Klientide parkimine on lahendatud krundil.

Majja tuleb keskküte (kaugküte, vesipõrandaküte), kliimaseadmega ja soojustagastusega ventilatsioon, kõik pinnad on varustatud vee- ja kanalisatsiooni ning oma WC’ga.

Majas olevad äripinnad on suunatud üürnikele, kellel tähtis nähtav, tuntud ja kergesti ligipääsetav asukoht, ruumilahenduse paindlikkus, võimalus pääseda ligi 24h oma äripinnale ning reguleerida oma lahtiolekuaegu. Ärihoones paiknevate üürnikel on võimalus oma firmasümboolikat ja kaubamärke eksponeerida nii maja fassaadil paiknevatel reklaampindadel kui lisatasu eest hoone katusele paigaldataval LED-ekraanil.

Võta meiega ühendust!

Sinu kontaktandmed

Juhul kui maakler ei saa koheselt vastata, jäta oma kontaktandmed

Vestlus:

Jäta kontaktandmed