Tutvustus

Kalamaja võlu

Unikaalse arhitektuuriga Kalamaja on Tallinna kõige kiiremini arenev ja võimalusterohkeim piirkond. Siin on hubased ja kaunilt nikerdatud puupitsidega hooned kõrvuti kaunilt võlvitud akendega kivimajadega, väikesed armsad lokaalid jagavad tänavaid isikupäraste ja stiilsete kohvikutega.

Telliskivi loomelinnakus on endale pesa leidnud paljud nutikad idufirmad, kelle kõrval toimetavad aktiivselt teatrid, loomingulised grupid ja noored ettevõtjad. Fantastiline F-hoone pakub mõistliku hinnaga mõnusat toiduelamust, sealsamas kõrval torkavad silma erilise köögiga ka Lendav Taldrik, Foody Allen, Pudel, Frenchy ja paljud teised originaalsed ja huvitavat toiduelamust pakkuvad söögikohad.

Kultuurielamusi pakub Vaba Lava ning paljud suvised festivalid, mis oma rõõmu siinse piirkonna tänavatel jagavad.

Kõik vajalik on siin elades käe-jala juures, lühikese jalutuskäigu kaugusel asub kesklinn, kus leidub kvaliteetset ja maitsekat kaupa nii Viru Keskuse, Kaubamaja kui ka Solarise Keskuse arvukates toidu-, tarbekauba ja rõivapoodides. Elamusi pakub Draamateater ja ooperiteater Estonia, võrratute vaadete ja paljude väikeste armsate kohvikutega vanalinn. Spordisõbrale pakuvad sportimisvõimalusi teiste kõrval ka Kalev ujula ja SPA, MyFitnessi treeningruumid Postimajas ja ViruKeskuses kui ka vanalinnas asuv Reval Sport.

Tallinna lahe võrratu rannajoon pakub nii silmailu kui unikaalseid elamusi. Linnahalli omalaadse hoone juurest viib tee Patarei hoonekompleksini, mille kõrval paikneb põnev Lennusadam, kus saab tutvuda Eesti merenduse ajalooga ning jalutada omal ajal merd seilanud laevade tekkidel. Siin on külastajatel ka võimalik laskuda tõelisesse allveelaeva! Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum täidab vaba aega paljude huvitavate projektidega, põneva teadusega saab tutvust teha ka Energia Avastuskeskuses, kus saab õppida ka ühtteist huvitavat terve universumi kohta. Samas kõrval turgutavad maitsemeeli suussulavate roogadega söögikohad Klaus ja Moon. Veidi maad edasi asub kaunis Noblessneri sadam, mille huvitava arthitektuuriga hooned annavad aimu selle piirkonna erilisest ajaloost.

Ilusal Kungla tänaval asub ka ajalooline Estonia Klaverivabrik.

Võta meiega ühendust!

Sinu kontaktandmed

Juhul kui maakler ei saa koheselt vastata, jäta oma kontaktandmed

Vestlus:

Jäta kontaktandmed