ID 141980
kinnisvaraekspert.ee/objektid/141980
Tube 4
Üldpind 135.8 m2
Krunt 37500 m2
Omandivorm kinnistu
Valmidus remonti vajav
Ehitusaasta 1940
Korruseid 1
Hoone materjal palkmaja
Katastritunnus: 15902:001:0457
Hind 125 000 €
Ruutmeetri hind 920.47 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Jõõpre küla

Lisaandmed

signalisatsioon, kelder, boiler, elekter, kamin, tööstusvool, eterniit, dušš, vesi, eraldi wc, köögimööbel, eraldi toad, kinnine hoov, uus elektrisüsteem, aiaga piiratud, kaev, metsa lähedal, ahiküte

Lisainfo

Müüa UUE HINNAGA ( enne 135 000€ ) Jõõpre külas maakodu - suur köök, sahver, avar esik, kolm tuba, kaminaruum ja elamus olev veel lõpetamist vajav saunaruum. 10 aastat tagasi on tehtud uus ahi ja puupliit soojamüüriga, Olemas korstnapühkimis AKT.
Pesuruum ja WC eraldi.
Elamu on ehitatud 1940-ndatel ja ca 10 aastat tagasi on majale tehtud kapitaalremonti. Uus betoonpõrand kaminatoas, uus moodulkorsten.
Osa majast on alates vundamendist uuesti laotud Fibo plokist seintega ja ka vana palksein sai soojustuse ca 10 a tagasi. 2 a tagasi pandud hoonele uus eterniitkatus.
Elekter on uuendatud (3x32 A peakaitse).
Kinnistul toimiv maakivikelder ja kõrvalhoone, kus on puukuur.
Majja on toodud vesi oma salvkaevust, parema joogivee tagab korralik filtrisüsteem ja sooja vett saab elektriboilerist. Kanalisatsioon on lokaalne.
Hea juurdepääs kinnistule asfaltteelt.
3,75 ha maatükk piirneb ühest küljest Audru jõega ja jääb Audru- Lavassaare - Vahenurme tee äärde. Hetkel on suulisel kokkuleppel põllumaa rendil naabrimehele, kes heaperemehelikult hooldab maad.
Bussipeatus ca 200 meetri kaugusel (buss liigub mõlemal suunal mõne tunni tagant). Pärnusse ca 20 km, Jõõpre keskusesse 3 km ja Lavassaarde 2 km.
Maja ümber oleva õuemaa ümber on ilus kuusehekk, nii et teelt möödasõitjale jääb maja peaaegu märkamata. Kinnistul mõne marjapõõsad, õuna ja ploomipuud.
Kiirele ostjale kauba peale töökorras murutraktor, trimmer ja hekilõikur.
Tule vaatama ja küsi lisa!****
KINNISVARAEKSPERT tegutseb Eesti turul alates 1993. aastast. Meie Bürood asuvad Tallinnas ja Pärnus ning teenindame teid üle Eesti. Koostööpartnerite Nord Prime Capital ja Alliance Group UAB kaudu oleme esindatud ka Lätis ning Leedus.

Pakume maaklerteenust, hindamist ja kinnisvaraalast nõustamisteenust nii era- kui ka ärisektoris.

Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield (endine DTZ). Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Lisainfo ja teenuste tellimine:
Tallinnas: +372 6264250
Pärnus: +372 4420700

Rohkem infot leiad https://www.kinnisvaraekspert.ee
***

Kersti Meister
maakler
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu