Kesk-Kalamaja 7

Katuseterrassiga kodu otse vanalinna külje all

2018. aasta mai valmib vanalinna ja Kalamaja piiril vaiksel Kesk-Kalamaja tänaval 4-kordne katuseterrassidega maja kokku 10 korteriga. Majas on peamiselt 3- kuni 4-toalised perekorterid. Suurepärane asukoht, väga head planeeringud, rõdud, terrassid, panipaigad ja autokohad!

Sinu unelmate kodu Telliskivi loomelinnaku ja Viru keskuse vahel

Kalamaja on Tallinna kõige kiiremini arenev piirkond. Otse kauni vanalinna külje all ootavad siin reas mõnusad kohvikud, disaini-, muusika-, mahetoidu- ja jalgrattapoed. Telliskivi loomelinnak, mis asub Sinu uuest kodust vaid 800 m kaugusel, pakatab heast muusikast, andekatest inimestest ja värsketest ideedest. Teisele poole jääb linnulennult sama kaugusele Viru keskus, kus juba tuntud brändid pistavad rinda uute trendidega. Kohe kodumaja nurgatagusel tänaval asuvad Eesti disaini pood Tali ning riburadapidi armastatud kohvikuid: Boheem, Apelsini Raudtee, Kukeke, Reval Café, F-hoone, Lendav Taldrik, Foody Allen jpt.

Võimalused lastele

Kalamaja põhikool asub Sinu uuest kodust vaid kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel, Kalamaja lasteaed vaid 800 m eemal. Ilus Kalamaja park pakub head võimalust lõõgastumiseks ning kaunis piirkond on toredaks ühiseks jalutuskäiguks justkui loodud. Vahva Energia Avastuskeskus on vaid 750 m kaugusel ning sealt on vaid lühike maa Lennusadama vahvasse avatud parki ja samuti õpetlikku ja põnevasse keskusesse.

Meeleolukas vaba aeg

Kalamaja on tuntud oma kauni arhitektuuri poolest, kuid õige tunde annavad nendele kaunitele rohelusega palistatud tänavatele just need toredad inimesed, kes siin elavad. Tänavafestivalidest kirbuturgudeni välja kohtab siinkandis mõnusalt aktiivse ellusuhtumise ja positiivse mõtlemisega inspireerivaid inimesi. Lisaks Vaba Lava teatrihoonele jääb siin elades lähedale ka Kultuurikatel, Salme kultuurikeskus ning vaid veidi kaugemale Linnateater, Von Krahli teater ning loomulikult Solarise ja Coca-Cola Plaza kinod. Nii on naudinguid pakkuv kultuur siit vaid jalutuskäigu kaugusel.

Maja autoriks on arhitektuuribüroo Korrus, arhitekt Aigar Roht.

Alustasime juba huviliste registreerimisega!

 Registreeri oma huvi

Täpsem info projekti kohta telefonil ∴ 510 5340 Iris Olle

×

Sinu kontaktandmed

Juhul kui maakler ei saa koheselt vastata, jäta oma kontaktandmed

Vestlus:

Jäta kontaktandmed