ID 131826
kinnisvaraekspert.ee/objektid/131826
Tube 4
Üldpind 134.8 m2
Krunt 1615 m2
Omandivorm kinnistu
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2019
Korruseid 1
Hoone materjal karkassehitis
Katastritunnus: 15904:003:1488
Hind 159 000 €
Ruutmeetri hind 1 179.53 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Papsaare küla

Lisaandmed

signalisatsioon, parkett, profiil, saun, dušš, eraldi wc, köögimööbel, avatud köök, kinnine hoov, tsentraalne vesi, aiaga piiratud, maaküte, vesipõrandaküte

Lisainfo

Müüa 2019 a. valminud maja, millel on avar elutuba koos köögiga. Lõvimaja elutoa suured aknad avanevad ida ja lõuna suunas, mis oma kõrge laega muudavad ruumi valgusküllaseks - päike on Sinu elutoas hommikust õhtuni.
Lõvimaja on projekteeritud lähtudes erinevate perede vajadusest. Majas on kolm magamistuba, samas on võimalus kasutada maja ka kahe magamistoaga, kus kõige väiksemat magamistuba saab kasutada kodukontorina, suure walk-in garderoobi- või majapidamisruumina.
Elumajas on vannituba koos saunaga ning eraldiseisev väike tualettruum. Saunamõnude täielikuks nautimiseks on vannitoast otse ligipääs terrassile. Suurele privaatsele terrassile saad suve nautimiseks paigutada mugava istumisala või päikesetoolid.

Papsaares asuval Lõvi tee kinnistul on suur aed, kus on mõnus grillida ja lastel mängida.
Kogu kinnistu on piiratud aiaga!

RUUMIDE SUURUSED:
Elutuba / köök - 38,0 m²
Tuba 1 - 13,0 m²
Tuba 2 - 11,0 m²
Tuba 3 - 9,2 m²
Vannituba - 6,4 m²
Tualettruum - 2,1 m²
Saun - 2,0 m²
Esik - 3,3 m²
Panipaik / tehnoruum - 4,5 m²
Terrass - 15,9 m²
Kuur - 3,5 m²
Auto varjualune - 25,8 m²
Maja koos terrassi ja autovarjualusega kokku - 134,8 m²LÕVIKÜLA TUTVUSTUS
Lõviküla on toimiv elukeskkond, kuhu on oma kodu rajanud juba üle 80 pere. Need pered on Lõvikülast kujundanud sõbraliku kogukonna ja turvalise elukoha nii küla väikestele, kui suurematele elanikele. Lõvikülas on tegus külaselts, mis korraldab mitmeid ühistegevusi ja koosviibimisi, nagu näiteks talgupäevad ja Lõviküla jaanipidu.

Laste kasvatamine ja koolitamine on Lõvikülas mugav. Pisikeste haridustee saab alata kodu lähedal, kus paikneb mitu lasteaeda ja põhikool, ning jätkata Pärnus, kuhu saab laps iseseisvalt ühistransporti kasutades.

Lõviküla läheduses paikneb mitmeid vaba aja veetmise ja sportimise võimalusi nagu Valgeranna Golf, Valgeranna liivarand, Audru spordihoone ja staadion, seikluspark, matka- ja suusarajad ning Audru – Pärnu kergliiklustee.
Lähim söögikoht on Valgeranna golfiklubi.