ID 127429
kinnisvaraekspert.ee/objektid/127429
Tube 3
Üldpind 81.6 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2018
Korrus 4/5
Hoone materjal kivi
Katastritunnus: 62510:127:8090
Hind 149 900 €
Ruutmeetri hind 1 837.01 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Kesklinn

Lisaandmed

rõdu, vann, lift, lukustatav trepikoda, parkett, turvauks, dušš, turvakaamerad, kõrged laed, panipaik, keskküte, vesipõrandaküte

Lisainfo

Pärnu südalinna parim uudis – nõudlikule maitsele loodud elegantne "Martensi maja" Linna keskseima asukohaga hoone pakub täiesti uut kvaliteeti nii A-klassi äri- ja büroopindade kui kõrgematel korrustel asuvate esmaklassiliste korterite näol, mille akendest avanevad parimad vaated nii vanalinnale kui uue linnakeskuse ärikvartalile. Punastest käsitöötellistest fassaadiga elu- ja ärihoone projekt on valminud tunnustatud BOA arhitektuuribüroos – esinduslikkus, kompromissitu kvaliteet, detailideni läbitöötatud siselahendused, 2 lifti ning mitmed teised premium-klassi omadused on Martensi maja standardiks.

Piiratud arv eksklusiivseid kortereid asub Martensi maja kõrgematel korrustel. Valminud 1-3 toaliste korterite suuruseks on 42 m² kuni 87 m², millele lisandub veel avara rõdu pind (7-18 m²). Esmaklassiliste korterite puhul on kasutatud vaid kvaliteetseid siseviimistlusmaterjale. Sisekujundaja poolt lahendatud interjöörid on avara ja läbimõeldud planeeringuga (tubade kõrgus 3,3 m!), elutoa ulatust pikendab rõdule avanev suur lükandaken. Kodusoojuse tagab vesipõrandaküte, maast laeni kvaliteetaknad ning soojustagastusega sundventilatsioon. Need on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad Pärnu linna kõrgeima kvaliteedistandardiga hoonet. Usume, et Martensi maja suurepäraste vaadetega linnakorteritest saavad armastatud kodud ka kõige nõudlikumatele ostjatele.

Käesolevas müügipakkumises esitatud kolmetoaline rõduga korter (81,6 m² + klaassüsteemiga suletav rõdu 14,6 m², üldpind kokku 96,2 m²) paikneb maja lõunapäikesepoolsel küljel. Korteris paiknevad avar elutuba-köök, 1-magamistuba ja 2- magamistuba garderoobinišiga esik vannituba, wc ja panipaik Kõikidest tubadest pääseb avarale rõdule, mis annab korterile märgatava lisapinna. Suletud rõdu võimalusi saab nautida iga ilmaga. Lisaks kuuluvad korteri hinna sisse turvalised läbipääsusüsteemid, videovalve ning ka jahutuse paigaldamise valmidus. Korteri hind sisaldab käibemaksu.

Rohkem infot Martensi maja ja tema korterite kohta leiad http://www.martensimaja.ee.