ID 117886
kinnisvaraekspert.ee/objektid/117886
Tube 3
Üldpind 79.9 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2019
Korrus 2/7
Hoone materjal paneel
Katastritunnus: 62512:049:0023
Hind 218 900 €
Ruutmeetri hind 2 739.67 €

Asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Rannarajoon

Lisaandmed

rõdu, elekter, lift, lukustatav trepikoda, parkett, dušš, vesi, turvakaamerad, eraldi toad, kinnine hoov, tsentraalne vesi, vaateaken, panipaik, keskküte, vesipõrandaküte

Lisainfo

Valgre - uus mereäärne elamurajoon Pärnu rannarajoonis!
Tiiru tn 5 ehitatud 7 kordne korterelamu paikneb mere ääres, tennisehalli ja hotell Strand vahelisel alal, rannaniidu veerel. Elamurajooni tarbeks on ehitatud valmis 2 uut tänavat - Viire ja Tiiru, mis ühendavad elurajooni A.H. Tammsaare puiesteega.

Majas asuvad 1-4toalised korterid, milledel merevaatega rõdu (1toalisetel prantsuse rõdu, I korruse korteritel terrass). Korterites on vesipõrandaküte, oma ventilatsiooniseade, suured aknad, kvaliteetne siseviimistlus. V-VII korruse korterites standardina konditsioneeri paigaldamise valmidus. Korteri juurde kuulub panipaik I korrusel, majas lift. Krundil oma suletud parkla (parkimiskoht lisatasu eest, võimalik elektriühendus parkimiskohale), lastemänguväljak, pääs merepoolsele kergliiklusteele. Kortermaja valmis aprill 2019, ehitas Vilcon Ehitus. Kortermaja arhitektideks on Hanno Grossschmidt, Tomomi Hayashi ja Siim Endrikson arhitektuuribüroost HGA.

Antud pakkumises toodud 3toaline korter (netopind 79,9 m² + rõdu 12,5 m²) on siseviimistletud ja hind sisaldab panipaika. Korter on hea planeeringuga maja nurgas (aknad maja 2e külge). Lisaks avar lõunapoolne rõdu lummavate vaadetega otse merele. Teised variandid 3 toalistest korteritest majas on pinnaga 61 m² (+ rõdu 9 m², paiknevad II-VI korrus). ja 63(+11,6 - 15,8 rõdu paiknevad I-IV korrus).

Rohkem infot 3toaliste ning teiste korterite ja Valgre elamurajooni kohta leiate varsti kodulehelt http://www.valgre.eu. Korterite plaanidega, hindadega ja muud Teid huvitava infoga tutvumiseks võtke palun ühendust. Korterite eelbroneerimine on alanud!