ID 113085
kinnisvaraekspert.ee/objektid/113085
Tubade arv 2
Üldpind 53 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2017
Korrus 5/5
Korter 3
Hoone materjal kivi
Hind 109 000 €
Ruutmeetri hind 2 056.60 €

Asukoht

Pärnumaa, Pärnu linn, Kesklinn

Lisaandmed

rõdu, vann, lift, lukustatav trepikoda, parkett, turvauks, dušš, turvakaamerad, kõrged laed, panipaik, keskküte, vesipõrandaküte

Lisainfo

Pärnu südalinna parim uudis – esmaklassiline "Martensi maja" pakub täiesti uut kvaliteeti nii A-klassi äri- ja büroopindade kui kõrgematel korrustel asuvate korterite näol, mille akendest avanevad parimad vaated nii vanalinnale kui uue linnakeskuse ärikvartalile.

Piiratud arv kortereid asub Martensi maja kõrgematel korrustel. Valmivate 1-3 toaliste korterite suuruseks on 42 m² kuni 87 m², millele lisandub veel avara rõdu pind (7-18 m²). Sisekujundaja poolt lahendatud korterite interjöörid on avara ja läbimõeldud planeeringuga (tubade kõrgus 3,3 m!), elutoa ulatust pikendab rõdule avanev suur lükandaken. Kodusoojuse tagab vesipõrandaküte, maast laeni kvaliteetaknad (akende kõrgus 3 m) ning soojustagastusega sundventilatsioon. Need on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad Pärnu linna uusimat kõrgeima kvaliteedistandardiga hoonet. Usume, et Martensi maja suurepäraste vaadetega linnakorteritest saavad armastatud kodud ka kõige nõudlikumatele ostjatele.

Käesolevas müügipakkumises esitatud kahetoaline rõduga korter (53 m² + klaassüsteemiga suletav rõdu 9,7 m², üldpind kokku 62,7 m²) paikneb maja õhtupäikesepoolsel küljel. Korteris paiknevad avar elutuba-köök (26,7 m²), magamistuba (13,6 m²), garderoobinišiga esik (7 m²), vannituba (3,8 m²) ja panipaik. Mõlemast toast pääseb avarale rõdule, mis annab korterile märgatava lisapinna. Suletud rõdu võimalusi saab nautida iga ilmaga. Lisaks kuuluvad korteri hinna sisse turvalised läbipääsusüsteemid, videovalve ning ka jahutuse paigaldamise valmidus, ekstraboonusena kaasa tasuta Pärnu linna parkimisluba kaheks aastaks. Korteri hind sisaldab käibemaksu.

Rohkem infot Martensi maja ja tema korterite kohta leiate http://www.martensimaja.ee.

Janno Peterson
maaklerteenuse juht, kutseline maakler
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu
Kirjuta mulle!