icon

Energiasäästlik kortermaja, energiamärgise klass B

icon

Katusel oma 15 kW päikesejaam

icon

Kaugküte, vesipõrandaküte

icon

Sooja- ja mürakindlusega aknad

icon

Ökonoomne soojustagastusega sundventilatsioon

icon

Igal korteril panipaik

icon

Lõunapoolsed rõdud

icon

Oma haljastatud sisehoov koos mänguväljakuga

icon

Eestvaade

icon

Lille 55 - uued kodud Ülejõe aedlinna atmosfääris. 1 – 4 toalised kõigi
mugavustega energiasäästlikud korterid, erinevad siselahendused.

LILLE 55 TUTVUSTUS

Lille 55 – tõeliselt päikseline pakkumine, ideaalne kodu pärnakale. See uus, mugav ja kaasaegne kortermaja pakub kõike, mida kodutunde leidmiseks vaja: kaunis aedlinna atmosfäär, päiksepoolsete rõdudega korterid, kvaliteetsed materjalid ja energiasäästlikud lahendused. Ülejõe rahulik ja idülliline keskkond on kombineeritud igapäevaste mugavustega: näiteks on maja ees avar parkla kuni 50 autole ning tagaküljel parkmetsapoolne sisehoov koos mänguväljakuga. Olenemata korrusest, pääseb koju hõlpsasti liftiga.

Suurepärane asukoht aitab kogu pere jaoks ühendada nii töö kui ka vaba aja veetmise, olles lasteaiast, koolist, bussipeatustest, jõeäärsest puhkealast ning linnasüdamest vaid väikese jalutuskäigu kaugusel. Maja vahetust lähedusest mööduv kergliiklustee pakub ideaalset liikumisvõimalust ja ühendust kogu Pärnuga ning lähiümbruse terviseradadega. Jalgrataste, lastevankrite ja muu koduses majapidamises vajaliku hoidmiseks sobivad sealjuures hästi panipaigad 0-korrusel.

Leia oma päikesest tulvil kodu Lille tänaval ja saa osaks tõelise pärnaka elukvaliteedist.

Responsive image Responsive image Responsive image
Responsive image Responsive image Responsive image
Responsive image Responsive image Responsive image

ASUKOHT

Responsive image

Lille 55 uus kortermaja asub Rääma linnaosas, juurdepääsuga Lina tänavalt. Maja naabruses asuvad eramurajoon, parkmets, rida- ja korterelamud ning Ehitajate tee äärne kergliiklustee. Mugavat elukeskkonda toetab igapäeva eluks vajaliku lähedus – nii asuvad mõistlikul kaugusel Rääma kool (700 m), lasteaed (1,1 km), ühistranspordipeatused (100 m ja 300 m), Rääma park (800 m), Pärnu jõe puhkeala ja Jaansoni tervisrada (650 m). Maja eest läbi kulgev kergliiklustee loob liikumisvõimaluse ja ühenduse ju tegelikult kogu Pärnuga.

EHITUSINFO

Viiekorruselises hoones on kokku 57 ühe- kuni neljatoalist korterit. Igal korteril on lõunasse avanev rõdu ja keldrikorrusel oma panipaik. Maja igas trepikojas on lift. Hoone projekteerimisel on kasutatud kaasaegseid materjale ja tehnoloogilisi lahendusi (energiaklass B), tänu millele on korteritel madalamad ülalpidamiskulud.

Kortermaja arhitekt: Anne Vaisma
Insenertehnilised lahendused: OÜ Arcus Projekt
Arendaja: AS SA.MET
Ehitaja: AS SA.MET
Valmisaeg: september 2017.a.
Energiamärgise klass: B

Hoonel on vaivundament. Esimese ja teise korruse välisseinad Columbia plokkidest, kolmanda kuni viienda korruse välisseinad Fibo 5 plokkidest. Välisseinad on EPS soojustusega (200 mm) ning viimistletud Dryvit-krohviga. Korterite vahelised seinad Columbia ja Fibo plokist, krohvitud ja viimistletud. Korterite siseseinad Columbia ja Fibo plokist. Vahelagedeks on monteeritav õõnespaneel. Majal on lamekatus, mille kattematerjaliks rullkate.

Korteritel on hea kvaliteediga ning heli- ja soojapidavusega kolmekordse klaasiga PVC raamis pakettaknad (selektiivklaas, mürakindlad). Maja välisuksed on turvaklaasiga metallprofiilis, olemas on fonolukud. Välisukse avamine toimub korterist fonotelefoni kaudu. Korterite välisuksed on liimpuidust ja EI 30 tulepüsivusega. Korteritel on soojustagastusega eelsoojendusega sundventilatsioon.

Trepikojad on puhta vuugiga laotud ja värvitud, trepid ja trepimarsid lihvitud betoonist või kaetud klinkerplaadiga. Maja on ühendatud linnavõrguga. Soe vesi tuleb maja soojussõlmest ning sooja- ja külma vee tarbimine mõõdetav korterikohaselt. Keskküte toimib kaugküttevõrgu baasil. Ruumipõhiselt on olemas reguleeritav vesipõrandaküte ning niisketes ruumides ka elektripõrandaküte.

Pistikupesade ja lülitite paigaldus tehtud vastavalt elektriprojektile, paigaldatud on korteriomandikohased kahetariifsed elektriarvestid.Sisehoovile ja majaesisele paigaldatud distantsjuhtimisega tõkkepuud.

Haljastatud, mänguväljakuga sisehoov on kinnine ja piiratud aiaga. 50-kohaline parkla asub Lille 55a kinnistul (linnamaa, tasuta parkimisala), lisaks sisehoovis 10 parkimiskohta (tasulised, müüakse eraldi). Iga korteri juurde kuulub panipaik 0-korrusel (sisaldub korteri müügihinnas).

HINNAKIRI

Uute ja kenasti siseviimistletud korterite hinnad Lille 55 kortermajas algavad 1192 €/m² (korteri suletud netopinna kohta), korteri täpne hind sõltub tema suurusest ja asukohast majas. Keldris asuv panipaik sisaldub juba hinnas. Majaesine parkimine (Lille 55a kinnistu, linnamaa, 50 kohaline parkla) on tasuta. Sisehoovis asuvat parkimiskohta (10 kohaline suletud parkla) on võimalik osta eraldi korteri juurde alaliseks kasutamiseks.
Kortermaja hinnakirja saad alla laadida SIIT.

janno-04

JANNO PETERSON

projektijuht, kutseline maakler

Mob: +372 505 8832
Tel: +372 442 0700
janno.peterson@kinnisvaraekspert.ee

kristel-03

Kristel Saat

maakler

Mob: +372 5342 2065
Tel: +372 442 0700
kristel.saat@kinnisvaraekspert.ee

meelis

Meelis Tammer

maakler

Mob: +372 56 460 010
Tel: +372 442 0700
meelis.tammer@kinnisvaraekspert.ee

helen-02

Mai Arjakas

kutseline maakler

Mob: +372 518 5913
Tel: +372 442 0700
mai.arjakas@kinnisvaraekspert.ee

Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image