ID 116041
kinnisvaraekspert.ee/116041
Ruume 23
Üldpind 938 m2
Krunt 871 m2
Omandivorm kinnistu
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2005
Korruseid 3
Hoone materjal kivi
Katastritunnus: 62512:033:0013
Hind 875 000 €
Ruutmeetri hind 932.84 €

Asukoht

Pärnumaa, Pärnu linn, Rannarajoon

Lisaandmed

õhksoojuspump, signalisatsioon, vann, elekter, mööbel, tööstusvool, internet, köök, külmkapp, saun, dušš, sundventilatsioon, vesi, köögimööbel, turvakaamerad, bassein, sissepääs tänavalt, kamin, keskküte

Lisainfo

Pärnu ranna rajoonis A.H. Tammsaare puiestee ääres asuv hotellikinnistu, mille läheduses asuvad SPA Tervise Paradiis, rannapromenaad, supelrand ning paljud teised suvise Pärnu kohtumispaigad.

Tegutsevas hotellis (hotell on tasulise ja tähtajalise operaatorlepingu alusel rendile antud) paikneb 23 numbrituba, 45 kohaline baar/restoran (suve terrass +30 kohta), lisaks äriruumid (juuksur, massaaž), väiksem saunakompleks (70 m²) ning abi- ja tehnilised ruumid.

Hoone I korrusel asuvad vastuvõtt, restoran ja äriruumid. II ja III korrusel numbritoad (20 sanitaarsõlmega kaheinimese tuba + 3 suuremat numbrituba/sviiti) ning soklikorrusel saunakompleks ja tehniline ruum.

Hoonel on kompaktne ruumilahendus, ta on projekteeritud ja ehitatud (2005.a.) hotelliks ning olnud jätkuvas tegevuses majutusturul. Hoone on heas seisukorras, majas on kaugküte, köögil, restoranil ja avalikel ruumidel oma sundventilatsioon.

Kinnistu hind (käibemaksuga mittemaksustatav v.a. sisustuse osa hinnas) sisaldab hotelliga kaasnevat/seotud vallasvara (s.h. ruumide sisustus, "Metos" köögiseadmed, telefonisüsteem, IT-lahendused jms).

Täname kui võtate hotellist esmase info saamiseks ühendust maakleriga, hotelli opereeriv firma müügitegevusega seotud infot ei väljasta.

Sobiv objekt ka kinnisvarainvesteeringuna.

Janno Peterson
maaklerteenuse juht, kutseline maakler
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu
Kirjuta mulle!