ID 114686
kinnisvaraekspert.ee/114686
Üldpind 662 m2
Krunt 957 m2
Korruseid 2
Hoone materjal kivi
Katastritunnus: 62512:043:2780
Hind 650 000 €
Ruutmeetri hind 981.87 €

Asukoht

Pärnumaa, Pärnu linn, Rannarajoon

Lisaandmed

elekter, tööstusvool, vesi, kinnine hoov, kõrged laed, tsentraalne vesi, vaateaken

Lisainfo

Rannarajoonis mere ja A.H.Tammsaare pst vahelises kvartalis esinduslikus asukohas asuv kinnistu, millel on ka uus kehtiv detailplaneering, võimaldades kinnistu uushoonestada residentskortermajaga. Naabruses ajalooline hoonestus, läheduses suplerand, rannapark, tenniseväljakud, Rannahotell ja uus Rannastaadion.

Olemasolev kinnistu hoonestus on heas seisukorras. Hoone I korrusel paiknevad äripinnad (välja üüritud võimalik üürilepingut soovi korral jätkata) ning teisel korrusel endised koolituskeskuse- ja majutusruumid (saal 155 m², majutusruumid, köök, lisaks katuseterrass). Kinnistu hoovis parkimisala ja garaažid.

Kehtestatud detailplaneering annab võimaluse olemasolev hoonestus lammutada ning asemele rajada esinduslik residentsidega (külaliskorteritega) hoone. Olemas arhitektuurne lahendus arhitektuuribüroolt 3+1, mille põhjal on hoonesse võimalik teha 10-13 suurte lõunapoolsete rõdude ja terrassidega korterit ning maja alla (nii maapealne või maa-alaune) parkimiskorrus. Detailplaneeringuga lubatud korruselisus on 3+1, hoonestuse kõrgus 10 m ja ehitusalune pind 609m². Kinnistu detailplaneeringu ja/või müügiprospektiga tutvumiseks võtke palun ühendust janno@kinnisvaraekspert.ee

Janno Peterson
maaklerteenuse juht, kutseline maakler
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu
Kirjuta mulle!