ID 113085
kinnisvaraekspert.ee/113085
Tubade arv 2
Üldpind 54.1 m2
Omandivorm korteriomand
Valmidus uus hoone
Ehitusaasta 2017
Korrus 5/5
Hoone materjal kivi
Hind 109 000 €
Ruutmeetri hind 2 014.79 €

Asukoht

Pärnumaa, Pärnu linn, Kesklinn

Lisaandmed

rõdu, vann, lift, lukustatav trepikoda, parkett, turvauks, dušš, turvakaamerad, kõrged laed, panipaik, keskküte, vesipõrandaküte

Lisainfo

Pärnu südalinna parim uudis – nõudlikule maitsele loodud elegantne "Martensi maja" saab tõelisuseks juba detsembris 2017. Linna keskseima asukohaga hoone pakub täiesti uut kvaliteeti nii A-klassi äri- ja büroopindade kui kõrgematel korrustel asuvate esmaklassiliste korterite näol, mille akendest avanevad parimad vaated nii vanalinnale kui uue linnakeskuse ärikvartalile. Punastest käsitöötellistest fassaadiga elu- ja ärihoone projekt on valminud tunnustatud BOA arhitektuuribüroos – esinduslikkus, kompromissitu kvaliteet, detailideni läbitöötatud siselahendused, 2 lifti ning mitmed teised premium-klassi omadused on Martensi maja standardiks.

Piiratud arv eksklusiivseid kortereid asub Martensi maja kõrgematel korrustel. Valmivate 1-3 toaliste korterite suuruseks on 42 m² kuni 87 m², millele lisandub veel avara rõdu pind (7-18 m²). Esmaklassiliste korterite puhul kasutatakse vaid kvaliteetseid siseviimistlusmaterjale. Sisekujundaja poolt lahendatud interjöörid on avara ja läbimõeldud planeeringuga (tubade kõrgus 3,3 m!), elutoa ulatust pikendab rõdule avanev suur lükandaken. Kodusoojuse tagab vesipõrandaküte, maast laeni kvaliteetaknad ning soojustagastusega sundventilatsioon. Need on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad Pärnu linna kerkivat kõrgeima kvaliteedistandardiga hoonet. Usume, et Martensi maja suurepäraste vaadetega linnakorteritest saavad armastatud kodud ka kõige nõudlikumatele ostjatele.

Käesolevas müügipakkumises esitatud kahetoaline rõduga korter (54,1 m² + klaassüsteemiga suletav rõdu 9,7 m², üldpind kokku 63,8 m²) paikneb maja õhtupäikesepoolsel küljel. Korteris paiknevad avar elutuba-köök (27,5 m²), magamistuba (13,5 m²), garderoobinišiga esik (6,9 m²), vannituba (4,4 m², võimalik valida nii duši kui vannilahendusega) ja panipaik. Kõikidest tubadest pääseb avarale rõdule, mis annab korterile märgatava lisapinna. Suletud rõdu võimalusi saab nautida iga ilmaga. Lisaks kuuluvad korteri hinna sisse turvalised läbipääsusüsteemid, videovalve ning ka jahutuse paigaldamise valmidus, ekstraboonusena kaasa tasuta Pärnu linna parkimisluba kaheks aastaks. Korteri hind sisaldab käibemaksu.

Rohkem infot Martensi maja ja tema korterite kohta leiad http://www.martensimaja.ee.

Janno Peterson
maaklerteenuse juht, kutseline maakler
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige
Pärnu
Kirjuta mulle!